15 let praxe a zkušeností s lešením

Chcete-li pracovat na staveništi ve výškách, a to vně i uvnitř budovy, potřebujete lešení. To je dočasná stavební konstrukce, nejčastěji vyrobená z oceli nebo hliníkové slitiny. Mezi jednotlivé prvky lešení se instalují ještě pomocné konstrukce jako jsou pracovní plošiny a závěsné lávky. Fasádní lešení je pro bezpečnost vybaveno i dvoutyčovým zábradlím a při vnějším okraji podlahy zarážkou. Ta zamezí pádu materiálu pokud by se stalo, že ho stavební dělník upustí na podlahu.

Už od roku 2008 nabízí svým zákazníkům kompletní služby v oboru lešení firma Lešení Biňovec z Týna nad Vltavou. Provádí lešenářské práce, lešení montuje i demontuje, pronajímá a dopravuje po celém území České republiky. Ve své výbavě má lešení trubkové, rámové nebo také fasádní a prostorové. Lešení dokáže nainstalovat u historických objektů a památek, v průmyslových areálech a elektrárnách, kolem mostů, na schodištích, střechách, na kostelních věžích i na oběžných objektech jakými jsou rodinné a bytové domy. Díky kvalitnímu trubkovému a modulovému lešení firma dokáže realizovat i ty nejnáročnější projekty, což jí dává na trhu velkou konkurenční výhodu. Bonusem navíc je osobní přístup ke každému zákazníkovi, schopnost dodržet domluvený termín a zejména vysoká kvalita práce.

Když si zákazník chce lešení pronajmout, firemní tým Václava Biňovce se postará o všechny detaily. Přijede za zákazníkem na místo montáže, provede důkladné zaměření a vypracuje cenovou nabídku. Díky pronájmu lešení stavebník získá kvalitní a bezpečné pracovní prostředí, které umožní úspěšně dokončit každý projekt. Pro firmu není problém dopravit lešení na jakékoliv místo v České republice. Lešení je naloženo na vozidlo a rychle přepraveno tak, aby bylo na požadovaném místě včas.