Obývací prostor dokonale sladěný s kuchyní

V moderních bytech a domech jsou kuchyně propojené s obývacím prostorem, kde rodina tráví svůj volný čas. Je proto velmi důležité uspořádat a vybavit tuto část domácnosti tak, aby se zde všichni členové rodiny cítili dobře.

Společnost NaReI s. r. o. z Liberce se specializuje na návrhy a realizace interiérů, kuchyní a nábytku na míru, její pracovníci zákazníkům rádi se vším pomohou. Lze přijít do showroomu, podívat se na vzorky materiálů, na kování různého druhu i na hotové ukázkové kuchyně. Další inspiraci je možné hledat na webu firmy. Jakmile si zákazník ujasní, jak by měla jeho kuchyně vypadat a poskytne společnosti potřebnou dokumentaci, je vytvořen návrh projektu s 3D vizualizací, v barevném provedení, půdorysem a čelním pohledem. Se zákazníkem se potom doladí detaily a rozpočet. Poté je v bytě zákazníka celý prostor zaměřen a jednotlivé díly kuchyně jsou zadány do výroby. Jakmile je nábytek vyroben, pracovníci společnosti NaReI všechny díly na místě smontují, a to včetně spotřebičů a pracovních desek. Ihned po převzetí díla může zákazník začít kuchyni používat.

Firma NaReI montuje moderní a vysoce kvalitní kuchyně německé společnosti Rotpunkt nebo vyrobené ve vlastní dílně. K výrobě používá velkoplošné materiály od firem Egger, Kronospan, voděodolné lepidlo PUR a kvalitní kování od firem Blum, Hettich a Kesseböhmer. Zákazník si ke kuchyni může vybrat pracovní desku keramickou, granitovou, kompozitní, kompaktní, z masivu, laminátu nebo materiálu GetaCore, každá má svoje přednosti. Laminátová deska je nejlevnější, má vysokou tepelnou odolnost, ale časem se opotřebuje. Přírodní deska z dubu nebo buku se dá opravit, ale škodí jí voda. Mnohem odolnější jsou desky z granitu, keramiky nebo kompozitu, vypadají luxusně, je však třeba počítat s vyšší cenou. Velmi dobrým řešením jsou kompaktní nebo GetaCore desky.

V Liberci si lze objednat i vestavěné skříně, knihovny, nábytek do obýváku, předsíně, dětského pokoje, pracovny a ložnice. Jednotlivé kousky, udělané přímo na míru, ušetří prostor a budou do interiéru dokonale zapadat.