Od stavebního materiálu až ke stavebnictví

Když byla v roce 2010 založena v Čejkovicích na jižní Moravě společnost Ekoček s. r. o., věnovala se výhradně nákupu a prodeji stavebního materiálu. Po čtyřech letech prošla kompletní reorganizací a v roce 2015 se začala naplno věnovat stavebnictví. Svou původní činnost, nákup a prodej stavebního materiálu, si ve svém portfoliu ponechala a přidala ještě zámečnictví.

Dnes stavební firma Ekoček staví nové rodinné domy na klíč, starší opravuje a rekonstruuje. Věnuje se i bytové výstavbě a budování administrativních vestaveb průmyslových hal. Svým zákazníkům vychází vstříc ve všech směrech, obracet se na ni mohou i obyvatelé starších bytů ve zděných a panelových domech, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého bydlení. Ekoček promění prostor, kde obvykle bývá staré umakartové jádro v moderní a světlou koupelnu, upraví prostor v kuchyni pro novou linku a případně kuchyň propojí s obývacím prostorem, aby v přebudované místnosti mohla trávit čas celá rodina. Také administrativní budovy z konce minulého století přestaly svým uspořádáním vyhovovat novým požadavkům. Není třeba je hned bourat, stačí jim dát nový kabát a vnitřní prostory přizpůsobit potřebám jejich majitelů nebo nájemníků. Největší bolestí starších budov je nevyhovující elektroinstalace a absence datových sítí. Při rekonstrukci lze všechny nedostatky vyřešit, aby mohly kanceláře dál sloužit k plné spokojenosti všech. Protože má Ekoček ve svých řadách velmi šikovné zámečníky, udělá při rekonstrukci nová zábradlí, balkóny, schodiště, vrata, brány a třeba i regály na míru.

V Čejkovicích lze nejen nakoupit stavební materiál, ale také drobné domácí potřeby pro dům a zahradu. Veškeré poptávky je možné zasílat e-mailem, pracovníci firmy si poradí s každou objednávkou, a to i tou, v níž je specifický materiál. Pro zpříjemnění nákupu dostávají zákazníci kávu jako pozornost podniku a mohou na místě platit kartou přes platební terminál se službou cash back.