Pojišťovnu bude zajímat revizní zpráva

Pětadvacet let uplynulo od založení firmy Elektro-Černý. Množství realizovaných instalací slaboproudu a silnoproudu, elektromontáží a výstaveb inženýrských sítí ji posunulo mezi přední poskytovatele elektroinstalačních prací v České Třebové a jejím okolí. Firma nabízí špičkový servis podložený vysokou technickou úrovní vybavení, rychlé a kvalitní služby za vstřícné ceny. Vlastní oprávnění k veškerým elektro pracím, proto si zákazníci mohou firmu Elektro-Černý objednat na domovní i průmyslové elektroinstalace, bude jim poskytnutý kompletní servis od počáteční konzultace přes realizaci až po následný servis.

Firma Elektro-Černý provádí kromě silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací také elektromontáže, zemní práce, výstavbu inženýrských sítí a přeložky, protlaky pod komunikacemi a rozvaděče také sama vyrábí. Revize elektrických zařízení a spotřebičů se provádějí v souladu s platnou normou ČSN 33 1500. Pravidelné revize odhalí případné nedostatky na zařízení, které jako všechno stárne. Jedině včasné odhalení závad umožní kvalifikovanou opravu a opětovné uvedení do perfektní kondice.

Pokud zákazník potřebuje namontovat elektroměrovou rozvodnici, typizovanou nebo přizpůsobenou individuálnímu požadavku, firma Elektro-Černý vyrobí a namontuje kvalitní rozvaděč, odolný proti korozi, s dlouhou a spolehlivou životností. V rámci elektoinstalace slaboproudu firma buduje telekomunikační, zabezpečovací, kamerové a přístupové systémy.

Revize elektrických zařízení je lepší nepodceňovat, protože včasné odhalení závad uchrání nejen spotřebič a elektroinstalaci, ale také zdraví majitele spotřebiče a jeho majetek. V případě nenadálé události se pojišťovna ihned zajímá o aktuální revizní zprávu. Při uvedení nového zařízení do provozu se provádí výchozí revize, v průběhu užívaní zařízení pravidelná revize.