Pro skvělé sledování i poslech

Současné televize jsou natolik kvalitní a velké, že nám poskytují skvělé podmínky ke sledování filmů. Důležité je televizi v pokoji umístit tak, abychom ji viděli z různých úhlů, a aby nám nepřekážela. Jako nejlepší řešení se nabízí zavěsit ji na stěnu. Každý, kdo má takové plány, hledá držák, který splní všechny jeho požadavky na kvalitu a funkce, nebude příliš drahý a bude mít pěkný design. Určitě každý zákazník ocení i systém pro skryté vedení kabeláže nebo unikátní funkce pro korekci roviny obrazovky. Společnost Fiber Mounts s. r. o. nabízí jako naprostou novinku špičkový držák na televizi s úhlopříčkou 32 až 55 palců, který lze otáčet na obě strany až o 75 stupňů, naklápět dolů až o deset stupňů nebo mírně nahoru. Dále je možné obrazovku odsouvat nebo naopak zasunout až úplně ke stěně na pouhých 45 milimetrů. Má i nádherný design, funkci korekce roviny televize na obě strany v rozsahu o tři stupně a skryté vedení kabeláže. Kabeláž je možné díky dekorativním krytkám vést odděleně, aby nedocházelo k šumu a rušení signálu. Unikátní konstrukce zajistí zavěšení televize o hmotnosti až 36 kilogramů bez vůle a prověšení. Držáky na televize se dodávají ve složeném stavu s kvalitními hmoždinkami a vruty na uchycení do zdi, takže jejich instalaci zvládne skoro každý.

Špičkové TV stojany jsou ideální i pro firmy, které pořádají přednášky, prezentace, výstavy nebo vystavují na veletrzích. Pro ně byl vyvinut stojan pro obrazovky o velikosti od 32 do 65 palců, s nosností kolem 45 kilogramů, výbornou stabilitou, výškovou nastavitelností obrazovky, systémem pro vedení kabeláže a poličkami na příslušenství jako je notebook, přehrávač, tiskárna a kamera. Stojan je opatřen pojezdovými kolečky s brzdou, dá se snadno a rychle rozložit a vejde se i do kufru osobního auta.

V nabídce firmy Fiber Mounts jsou rovněž držáky na projektory, notebooky a laptopy, Tv stolky, police, držáky a stojany na repro, mikrovlnky a celá škála různého příslušenství. Společnost sídlí ve Strážnici, PSČ 696 62, v areálu Šohaj na Úprkově ulici 1941 v budově č. 9.