Víc než jen zastínění – stylové fotožaluzie promění vaši domácnost v umělecké dílo

Přemýšlíte, jak zútulnit váš domov? Jak dodat interiéru osobitý prvek? Pak jsou pro vás fotožaluzie tím pravým. Fotožaluzie jsou stále oblíbenější alternativou klasických záclon a závěsů. Jedná se o látkové vertikální žaluzie s digitálním potiskem přesně podle vašich představ. Ochrana před slunečním zářením se tak stává dominantou místnosti a velkoformátový potisk vás rázem přenese do květinového pole, víru velkoměsta nebo na prosluněnou pláž. Fotožaluzie se hodí do obývacích pokojů, ložnic, jídelen, dětských pokojíků i do kanceláří či jednacích místností. Vertikální fotožaluzie poskytují efektivní ochranu před slunečními paprsky a zvědavými pohledy zvenčí, ať máte okna libovolných tvarů či velikostí. Fotožaluzie s potiskem firemního loga lze navíc využít jako unikátní reklamní prostor.

Česká firma Fotožaluzie.cz je předním evropským výrobcem kvalitních fotožaluzií už 15 let. Na jejich přehledném e-shopu si můžete vybrat ze stovek okouzlujících motivů vertikálních fotožaluzií, mezi nimiž najdete jemné květinové potisky, malebná města, harmonickou přírodu nebo barevné ilustrace vhodné do dětského pokoje. Výběr motivu je však naprosto neomezený, zvolit si můžete jakýkoliv obrázek z fotobanky. A pokud toužíte po skutečně osobitém designu, svěřte odborníkům z Fotožaluzie.cz své vlastní fotografie, vaši oblíbenou vzpomínku tak budete mít denně na očích. Interiér můžete doladit fototapetami se stejným potiskem.

Žaluzie z dílny Fotožaluzie.cz jsou vyrobeny z kvalitních certifikovaných materiálů. Jejich potisk moderní technologií HP Latex je odolný vůči vodě i UV záření, a obrázek tak nevybledne ani po letech. Potisk fotožaluzií je šetrný k životnímu prostředí, a především zdravotně nezávadný. Na ověřeném e-shopu najdete fotožaluzie z klasické látky nebo z „blockout“ materiálu, který nepropouští světlo, a skvěle se tak hodí do ložnic.  V nabídce najdete také fotorolety, které se hodí na zastínění menších oken.