Vsaďte na stavaře s dlouholetými zkušenostmi

Beroun, Kladno, Rakovník, Praha – západ, Plzeň, Příbram, Slaný – to jsou regiony, kam soustřeďuje svou projektovou činnost firma Pozemní stavitelství Josef Malý s. r. o.

Ing. Josef Malý je autorizovaný inženýr v oboru Pozemní stavitelství, až do roku 1992, kdy začal podnikat, sbíral zkušenosti na různých stavbách. V současné době má stabilizovanou stavební firmu, kterou založil v roce 2012. Má za sebou několik desítek úspěšně dokončených staveb, zejména rodinných domů a vil, a také rekonstrukcí, přístaveb a nástaveb. Firma Pozemní stavitelství Josef Malý s. r. o. se svou velikostí řadí spíše mezi menší stavební firmy, ale má potenciál provádět stavby rodinných domů „na klíč“. V rámci projektové činnosti má ve svém portfoliu několik typových domků, patrových i bungalovů. K výstavbě a rekonstrukcím vyřizuje stavební povolení. Projektová dokumentace se u budoucích rodinných domů tvoří vždy na základě představy investora. Každý má svoje potřeby a přání, proto je domek vždy originálem. Prvotní studie se stává základem budoucí stavby a teprve po jejím odsouhlasení se připravují podklady pro vydání stavebního povolení. Firma hledá se svým zákazníkem optimální a efektivní variantu výstavby moderního bydlení, snaží se mu vysvětlit výhody a nevýhody jednotlivých stavebních systémů.

Firma Pozemní stavitelství Josef Malý s. r. o. dlouhodobě spolupracuje s odborníky v oboru elektro, plyn, voda, kanalizace a topení. S pomocí svých dodavatelů firma Pozemní stavitelství Josef Malý s. r. o uskutečňuje nejen stavební práce, ale dodá také veškeré bytové zařízení jako podlahy, nábytek, dveře, světla a dekorační předměty.