Zateplení je funkční a estetické

Pražská společnost Eurokvalit má s výstavbou rodinných domů dlouholeté zkušenosti. Staví je s vědomím, že zákazníkům pomáhá budovat jejich domovy, do kterých vkládají svoje sny a naděje o spokojeném životě. Zavedená stavební firma se zaměřením na rekonstrukce, přístavby a zateplení domů se ve svém oboru neustále zdokonaluje, sleduje nové trendy a pracovní postupy. Zaměstnává výhradně odborníky vyučené v oboru. Jsou velmi spolehliví a odvádějí práci ve stoprocentní kvalitě.

Firma zatepluje nově postavené budovy i domy ze starší zástavby, a to panelové, bytové, administrativní i historické. Zateplení přináší obyvatelům domů hned několik pozitiv. Hlavním přínosem je výrazné snížení nákladů na energie a vytápění. Druhou neméně důležitou výhodou je estetická stránka. Se zateplením dostane i starší budova moderní vzhled. Po zateplení se navíc výrazně sníží riziko vzlínání vlhkosti po zdech a vznik plísní. Správně zateplená budova má také větší akustickou bariéru, lépe odolává povětrnostním podmínkám a vlivům. Opravená fasáda bude svému majiteli sloužit déle a hodnota budovy se tak výrazně zvýší.

Firma Eurokvalit používá při práci fasádní zateplovací termopanely Belan na bázi PUR pěny a fasádní panely na bázi expandovaného polystyrenu Etics. Zateplovací systém Belan je na trhu stavebních materiálů v rámci Evropské unie certifikovaným výrobkem, je určený jak pro tepelnou izolaci, tak pro dekoraci. Termopanel fasádě poskytne životnost minimálně padesát let, snadno se montuje, systém rychlého skládání nevyžaduje spárování a dům je zateplen za pár týdnů. Fasádní termopanely ETICS mají dekorativní dlaždicový povrch. Používají se v bezrámových systémech, budovy zateplují a ochraňují před vnějšími vlivy. Fasáda jimi pokrytá je dokonale plochá, její povrch je atraktivní, odolný proti požáru, omyvatelný, odolný vůči popraskání, stálobarevný a mrazuvzdorný.