Do Budínku za golfem, zábavou a dobrým jídlem

Chtěli byste s rodinou nebo přáteli strávit příjemný den, pobavit se, zasportovat si a zároveň si odpočinout? Udělejte si čas a vydejte se na venkovní minigolfové hřiště Adventure Golf Club Budínek u Dobříše. V roce 2016 otevřené hřiště je jako stvořené pro ty, kteří si chtějí užít aktivní zábavu a vyzkoušet si hraní golfu, přestože nemají ani hodinu tréninku nebo fyzičku z posilovny. Adventure golf hřiště vypadá jako klasické, ale ve zmenšené podobě. Osmnácti jamkový areál s různými druhy přírodních překážek je přenesený na mnohem menší plochu. Hřiště je přizpůsobeno pro čtyři hráče, dva hráči ho obejdou asi dvakrát za hodinu. K zábavě potřebují jen pohodlné oblečení a chuť si zahrát, hole si mohou půjčit na místě. Kdo právě nehraje, může se v baru osvěžit domácí limonádou, voňavou kávou, skleničkou vychlazeného vína nebo piva nebo se posadit na venkovní terasu a objednat si jídlo z místní restaurace. Koho hraní golfu omrzí, může přejít do příjemného zákoutí a zahrát si pro změnu venkovní šachy.
Vzhledem k dobrému zázemí se Adventure Golf Club Budínek hodí i pro setkání při významných životních událostech. Dají se tady uspořádat oslavy narozenin, svátků, výročí nebo dokonce promocí. Pracovníci areálu jsou schopni připravit raut pro čtyřicet až padesát osob. Mohou přijet i pracovní kolektivy, aby netradičně uspořádaly team buildingy, strávily večírky a pobavily se.
Na hřišti v Budínku se pravidelně uskutečňují celorepublikové turnaje, po jejich ukončení jsou vyhlašováni nejlepší hráči. Klání bývají napínavá už proto, že hráči si vítězství musejí zasloužit a odehrát minimálně čtyři turnaje.
Přijeďte se přesvědčit, že minigolf je hra pro každého a přináší stejnou radost jako golf klasický. V areálu Budínek vycházejí vstříc rodinám, vstupné je pro ně zvýhodněné stejně jako pro skupiny nad dvanáct osob. Sezóna je v plném proudu a otevřeno je až do večerních hodin, hraje se s umělým osvětlením.