Letní i zimní dovolená v Krkonoších

S příchodem léta a koncem školního roku nastává sezóna dovolených, v letošním roce především ve znamení vnitrozemí, a pokud ještě nemáte vybrané místo, a především zarezervované ubytování, je nejvyšší čas. Jste-li už z památek unaveni nebo prostě preferujete dovolenou v okolí dechberoucí přírody, nezapomeňte navštívit naše nejvyšší pohoří – Krkonoše.

 

Penzion Kneifel se nachází v Horním Maršově ve východních Krkonoších. Nabízí celoroční ubytování pro rodiny, páry i jednotlivce. V zimě jistě oceníte množství vleků, tratí pro běžkaře a ski areálů v okolí, v létě můžete pěšky či na kole objevovat nádhernou okolní přírodu. Ubytování je možné v šesti pokojích s kapacitou 18 míst, pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. Samozřejmostí je i stabilní Wi-Fi připojení a kabelová televize. Netradičně strukturované pokoje jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

 

Součástí penzionu je i restaurace s možností celodenního stravování či polopenze. Kromě bohatých snídaní najdete na jídelníčku krkonošské speciality, 17 druhů pizzy i další italské delikatesy. Přímo před penzionem je parkoviště pro hosty, pokud se však na dovolenou nevydáte autem, jistě oceníte skibus, který hosty zdarma odveze do areálu lyžařských vleků v Peci pod Sněžkou vzdáleného 9 km.

 

Kromě rekreantů vítá penzion také školy v přírodě a další skupiny. Prostory je dále možné využít k pořádání školení, srazů, oslav a svateb. Restaurace může kromě 50 míst nabídnout lahodný raut, v teplých dnech je také možné využít letní zahrádku s výhledem do údolí a kapacitou 30 míst.

 

Penzion se nachází v okrese Trutnov, který je známý nejen jako zázemí pro lyžaře a běžkaře, ale také státními léčebnými lázněmi Jánské Lázně. Pokud chcete dovolenou proložit kulturní vložkou, k návštěvě vybízí Krkonošské muzeum v Trutnově nebo Zámek Horní Maršov. Akční výlet pak nabízí 40 km vzdálený Safari park ve Dvoře Králové.