Na úpatí hory Hostýn

Odpočinout si po celoroční namáhavé práci a udělat něco pro svoje zdraví by měl každý. V hotelu a regeneračním centru Harmonie v Bystřici pod Hostýnem připraví každému program na míru. Celý areál je umístěn na západním úpatí Hostýnských hor a chráněné krajinné oblasti. Kolem je nádherná příroda, hluboké lesy a čistý vzduch. Silnou energii tohoto místa umocňuje hora Hostýn, na jejímž vrcholku je známá bazilika. Uvnitř areálu jsou vysazené keře i květiny, záhonky osázené bylinkami a malý rybník. Energii místu dodává také velká pyramida o základně deset metrů a několik menších. Jednotlivé objekty k ubytování, restaurace a regenerační centrum jsou spojené tak, že klienti nemusí vycházet ven a vše najdou na jednom místě. Hosté hotelu Harmonie mohou neomezeně využívat nový moderní bazén s minerální vodou, prosluněnou terasu, saunový svět a whirpool celoročně, za každého počasí.

V hotelu Harmonie se specializují na týdenní až třítýdenní pobyty, věnují se regeneraci sil svých klientů, harmonizačním procedurám, lázeňským a wellness procedurám. Při přípravě jídel se dbá na to, aby se v potravě neničily cenné minerály, stopové prvky a vitamíny. Vše je čerstvé, připravené prioritně z místních surovin. Při pobytu s plnou penzí je možnost výběru z devíti druhů snídaní, tří obědů nebo večeří.

Hlavní vstup do hotelu a restaurace je spojen s krásnou vycházkou. Relaxovat lze v pyramidě nebo jejím okolí a pobyt využít ke zmírnění bolestí, podpoře tělesných funkcí, látkové výměně, utlumení zánětů, prokrvení a zpevnění tkání a podpoře tvorby krvinek.

Pokoje hotelu jsou zařízené v moderním stylu s vlastním sociálním zařízením, jsou vybavené televizí, Wi-Fi připojením a jsou určené pro jednu až tři osoby.  Zájemcům o pobyt jsou nabízeny pobytové balíčky s masážemi, akupunkturou, magnetoterapií, radionickou diagnostikou, harmonizací moderními přístroji, rašelinovými zábaly a koupelemi všeho druhu. Odpočinout si lze v sauně, pod solnou kaskádou, vyjít si na pěší nebo cyklistický výlet po okolí.