Oblečení pro svatebčany i na ples

Svatba s minimem starostí, pokud jde o oblečení, se dá zvládnout díky svatebnímu salónu v obci Kozojídky ve východních Čechách. Je dobře dostupný z Hradce Králové i Pardubic a nevěsty si tady mohou vybrat přesně takové šaty, o jakých sní. K nim si mohou vybrat doplňky jako jsou závoje, ozdoby do vlasů, deštníky, paraplíčka a rukavičky. Svatební salón myslí i na ženichy, družičky, mládence a případně také rodiče snoubenců.

V Kozojídkách se zákazníkům věnují, každému poradí s oblečením i detaily, aby šaty nebo obleky dokonale padly a slušely. Pro nevěsty jsou v nabídce svatební bílé dlouhé šaty, a to i s vlečkou, ve kterých bude každá mladá žena vypadat jako princezna. Šaty jsou šité tak, aby lichotily každé postavě, a to i dívkám s větší konfekční velikostí. Jsou ozdobené krajkami, s rukávy i bez, se širokými pudrovými ramínky, jednoduché bílé ze šifonu, s odhalenými zády, s páskem nebo hladké bez pásku. Nevěsty se nemusejí vdávat v čistě bílých šatech, mohou mít světlé velmi elegantní šaty s barevnými prvky. Krásné oblečení v půjčovně pro sebe najdou také kamarádky nevěsty, maminky nevěsty i ženicha, a také další příbuzní. V nabídce jsou i krátké šaty, dámské kostýmy a slušivé tuniky.

S oblečením si hlavu lámat nemusejí ani muži. Obleky jsou ve velikostech od 44 do 70, důstojné oblečení tady najde prakticky každý. A k obleku také vestu, košili a další doplňky jako motýlky, kravaty, obuv, opasky a frakové pásy.

Aby skvěle vypadali všichni svatebčané, lze si půjčit také šaty do družičky a obleky pro mládence, a to i v dětských velikostech.

V Kozojídkách se dají pořídit i šaty na ples nebo jinou společenskou událost, a to praktcky ve všech barvách. Jednobarevné světlé i tmavé, jednoduché i ozdobené třpytkami, květované, s jednobarevným živůtkem a výraznou sukní. Jednoduché společnské šaty lze obléci třeba také do divadla nebo na koncert.