Rauty a barbeque pod taktovkou profesionálů

Společnost Enjoy Catering se v oblasti gastronomie pohybuje již řadu let, specializuje se na organizaci cateringových služeb pro firmy i soukromé osoby. Počátek působnosti této firmy je spojován s pražskou restaurací Klub Architektů, založenou v roce 1996 na Betlémském náměstí. Do roku 2005 byl catering závislý na této restauraci, na jejích skladech, zázemí, inventáři a autech. V roce 2008 se firma přestěhovala na Prahu 4. V roce 2012 se přejmenovala na  Enjoy Catering s. r. o. a získala nové majitele, kteří vybudovali novou provozovnu a zázemí společnosti ve Velkých Popovicích. Společnost zajišťuje různé formy společenských akcí, sestavuje a připravuje na ně menu, skladbu pokrmů, pronajímá prostory, instaluje do nich výzdobu, přiváží technické vybavení a poskytuje i další služby podle potřeb klientů.

Firmy i jednotlivci si objednávají snídaně, coffee breaky, rauty, číše vína, koktejly, barbecue i Garden party. Snídaně jsou sestavené z jednoduchých pokrmů, procházejí jen minimálním procesem vaření. Coffee breaky se odehrávají během konferencí, seminářů a kongresů, v průběhu přestávek účastníci konzumují hlavně sandwiche, ovoce a sladké pečivo, pijí kávu, čaj a chlazené nealkoholické nápoje. Raut je nejoblíbenější formou společenské akce, probíhá v odpoledních nebo večerních hodinách, pro hosty jsou připraveny Švédské a nápojové stoly, teplé a studené pokrmy, dezerty, alkoholické, nealkoholické nápoje, čaj a káva. Jídlo a nápoje se konzumují ve stoje, hosté si sami berou podle své chuti, součástí akce někdy bývá doprovodný program a hudba. Číše vína se může konat v kteroukoli denní dobu, trvá jen krátce, pořádá se při podpisu smluv, křtu knížek, při vernisážích, výstavách, otevření nových poboček a prodejen. Na koktejlu je připraveno jednoduché drobné občerstvení, hosté volně přicházejí i odcházejí. Barbeque je v poslední době velmi oblíbené, grilují se klobásy, steaky, ryby i zelenina. Garden party je neformální setkání, spojené většinou s oslavou narozenin nebo výročím firmy. Pořádá se ve venkovních prostorách, pro případ špatného počasí jsou v záloze stany a plynová topidla.

Enjoy Catering provozuje půjčovnu ve Velkých Popovicích, dá se vypůjčit veškeré gastro vybavení, stoly, židle, ubrusy i party stany.