Dort ze Svěženky na každou oslavu

Nádherné, neobvyklé, výborné, svěží, ovocné, čerstvé – těmito slovy zákazníci obvykle hodnotí dorty, upečené a ručně ozdobené v cukrárně Svěženka v Kralovicích na sever od Plzně. Zákazníci si je tady objednávají na svatby, narozeninové či jiné rodinné oslavy, na posezení s přáteli i jako dárek pro někoho blízkého. Cukrárna dorty vyrábí podle přání každého zákazníka. Ten si může vybrat svatební, modelový nebo ovocný dort podle katalogu cukrárny, může ale přijít i s vlastním návrhem, podle kterého cukráři vyrobí zcela originální kus. Vyrábějí také zákusky, a to v běžných velikostech, miniaturní, svatební koláčky a další cukrovinky. Snaží se reagovat na módní trendy a aktuálním přáním zákazníků, proto je na pultu možné najít vždy něco nového, zákusky a dorty, které vznikly  na základě inspirace cukrářů.

Zákazník si zboží může vyzvednout přímo na prodejně nebo pokud si objedná větší množství, tak s dovozem kamkoliv po Plzeňském kraji. V Kralovicích se neodehrává jen výroba, zákazníci mohou do nekuřáckého prostředí příjemně zařízeného interiéru cukrárny přijít, na místě posedět, vypít si voňavou kávu, cappuccino, caffé latte, skleničku chlazeného vína nebo jiný nápoj a k němu si objednat kus dortu, koláč, závin, šlehačkový, krémový nebo ovocný zákusek. Každá návštěva cukrárny tak může být spojena i se setkáním s kamarádkou, spolužačkou nebo někým z rodiny. Sladká chuť a klidné prostředí vždy navodí skvělou atmosféru pro rozhovor. Posedět tady mohou také maminky nebo babičky se svými malými ratolestmi. Děti v cukrárně nezlobí, protože se zabaví hrou v dětském koutku, vybaveném hračkami pro kluky i děvčata.

Cukrárna v Žatecké ulici je otevřena denně do 17. hodiny, po dobu prázdnin dokonce o hodinu déle. První zájemci o dortíky mohou přicházet už ráno, v neděli po obědě.