Koala Café. Ráj pro děti v pražské Hostivaři

Pražský podnik Koala Café je místo, kde se bude líbit dětem i dospělým. Zatímco rodiče budou u stolečků popíjet výbornou kávu a pochutnávat si na dortíku, děti se vyřádí v dětském koutku. Strávit tu můžete s dětmi deštivou sobotu nebo jim tu třeba uspořádat oslavu narozenin.

Dětský koutek v Koala Café nabízí zábavu pro malé i větší děti. Ti nejmenší ocení ohraničený prostor s malou skluzavkou a dalšími hračkami, větší se rádi ztratí v obrovském bludišti, kde nechybí ani skluzavky a tobogány. Vyzkoušet si mohou také jízdu na šlapacích kárách.

Podnik Koala Café funguje už od roku 2010 a je vyhlášeným místem pro pořádání firemních i dětských oslav. O všechno se tu postarají za vás. Na místě na vás bude čekat nejen obrovský dětský koutek, ale samozřejmě i dort, občerstvení (jednohubky, řízečky nebo třeba pizza) a zajistí vám tu i doprovodný program. Pro své děti můžete objednat třeba malování na obličej, airbrush tetování, kouzelníka nebo klauna s balonky. Nezapomeňte si však včas zarezervovat termín pro svou oslavu, bývá tu plno.

Nabídka kavárny

Zatímco děti pro samou zábavu v dětském koutku možná zapomenout i na jídlo a pití, rodiče určitě ocení, že v místní kavárně si lze vychutnat lahodnou kávu s bohatou pěnou a nenapodobitelným aroma. Čerstvě upražená káva pochází z pražírny Caffe08.

Kromě kávy si lze objednat třeba horkou čokoládu, víno, domácí limonádu nebo točenou malinovku. K zakousnutí tu je k dispozici pizza, bagety, nejrůznější ovoce a v neposlední řadě pak polévky a jídla dle denní nabídky. V nabídce jsou rovněž bezlepkové pokrmy.

Chcete sem zajít? Koala Café zve k návštěvě nejen rodiče s dětmi, ale i školky. Kočárky je možné zaparkovat na recepci, uvnitř se všichni musí pohybovat bez bot. Otevřeno tu mají od úterý do neděle vždy od 10.00 do 19.00 hodin. Pozor, v pondělí je zavřeno.