Krásný šperk ozdobí každou ženu

Každá žena touží po šperku, který ji ozdobí a který zaujme na první pohled. Měl by být také nadčasový, protože jde o větší investici, ne o záležitost jen na jednu sezónu. Často se šperk stane předmětem rodinného dědictví, které se předává z generace na generaci, je za ním konkrétní historie. Je možné si koupit náhrdelník, přívěsek, náušnice i prstýnek, které někdo podle své fantazie vytvořil, ale také si je nechat vyrobit na zakázku podle vlastních představ.

Precizností, kvalitou a jedinečným designem se vyznačují šperky z dílny Lenky Výmolové z Kunovic u Uherského Hradiště. Dlouhá léta za ní zákazníci chodili do zlatnictví na náměstí v Hotelu Slunce v Uherském Hradišti, v současné době působí v nově zrekonstruovaných prostorách Staré Školy v nedalekých Kunovicích. Prodává tam skvosty, které nikde jinde v České republice nenajdete. Inspiraci získává na  prestižních evropských zlatnických veletrzích. Specializuje se na šperky s pravými mořskými perlami z udržitelných zdrojů. Věděli jste, že perly z farem Roberta Wana z Tahiti mají vědomí? Najdete zde také Cortézovy perly. Cortézova perla je jednou z nejvzácnějších perel pěstovaných ve slané vodě na světě a na této zeměkouli. Existuje jen jedna perlová farma, která tyto perly produkuje. Nachází se v severozápadní části Mexika v Guaymas, Sonora. Sklizeň perel je omezena pouze čtyři tisíce, mezinárodně jsou prezentovány pouze ty s nejvyšší kvalitou. Lenka Výmolová je hrdá na to, že jako jedna z mála může tyto perly nabídnout svým zákazníkům. I perly z Vietnamu nebo Japonského moře AKOYA jsou okouzlující. Pokud podlehnete jejich kráse, stanou se vaší vášní.

Další specializací Lenky Výmolové je tvorba šperků s RAW diamanty a pravými přírodními kameny z celého světa. Náročnější zákazník najde v nabídce i náhrdelníky z  přírodních diamantů, safírů, opálů, a to v různých barvách.

V nabídce jsou i šperky ze zlata, stříbra, na běžné nošení i pro ta nejmenší děvčátka. Kolekce snubních prstenů je na objednávku z růžového, žlutého, bílého zlata, ale i z platiny.

Hledáte-li originální šperk, pak jste zde správně.