LESY MENŠÍK s.r.o. – pomohou vám s lesy i dřevem

LESY MENŠÍK s.r.o. je rodinná firma, která se již dlouhá léta specializuje na obchod s dřevem a lesními pozemky, včetně výkupu a prodeje dřeva a lesů. Firma disponuje stroji pro kompletní přepravu veškerého dřevěného materiálu, i pro jeho následnou manipulaci a zpracování na požadovaný sortiment. Výkup lesů je jednou z hlavních služeb nabízených firmou LESY MENŠÍK s.r.o. A díky jejich dlouholetým zkušenostem a kontaktům v lesnictví jsou schopni nabídnout nejlepší výkupní cenu za vaše lesy. Nabízejí také prodej dřeva, u nějž se zavazují za jeho vysokou kvalitu a zároveň se mohou zaručit spolehlivostí jeho dodávek.

Zkrátka postarají se o to, aby se k vám vždy dostalo dřevo včas a v pořádku. Kromě výkupu a prodeje dřeva a lesů nabízí LESY MENŠÍK s.r.o. také další lesnické služby, jako jsou kupříkladu úklid lesních porostů po těžbě, pěstitelské pálení, výsadba stromů, těžba dřevní hmoty, manipulace s dřevem či rizikové kácení. Snaží se tak poskytovat opravdu komplexní služby, které zajistí správnou péči o váš les a o dřevo.

 

Les vykoupí, dřevo odvezou i zpracují

Autodoprava je další službou, kterou LESY MENŠÍK s.r.o. nabízí. Konkrétně tato firma disponuje třemi odvozovými soupravami na krátké i dlouhé dříví, a v neposlední řadě nabízí také kontejnerovou přepravu. Díky tomu jsou schopni zajistit spolehlivou a rychlou dopravu vašeho dřeva. A to pochopitelně kamkoliv po České republice.

Společnost LESY MENŠÍK s.r.o. je tedy spolehlivým partnerem pro všechny, kteří se zabývají lesnictvím. Díky svému odbornému know-how a moderní technice jsou schopni garantovat vysokou kvalitu služeb a perfektní výkupní ceny za les. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro výkup lesů, prodej dřeva, lesnické služby nebo autodopravu, tak se obraťte na LESY MENŠÍK s.r.o. a můžeme vám garantovat, že budete spokojeni.