MALA CNC s.r.o. – spolehlivá volba pro CNC obrábění kovů

Společnost MALA CNC s.r.o. je mladou a dynamickou firmou, která se specializuje na CNC obrábění kovů. Jejich provozovna a sídlo se nachází na adrese Křižíkova 2107 v Benešově, přičemž na trhu fungují již od roku 2016. Cílem společnosti je pak poskytovat kvalitní a spolehlivé služby zákazníkům, kteří potřebují sériové nebo zakázkové víceosé CNC soustružení a frézování. Klíčovým výrobním programem společnosti MALA CNC s.r.o. je práce s hliníkovými odlitky a profily. Zákazníkovi navíc nabízejí možnost objednání obrábění na míru přesně podle jeho požadavků.

Všechny malé i velké série jsou řešeny s maximální péčí o kvalitu a termíny – zkrátka nezáleží vůbec na tom, jak velký objem CNC výrobků si u této firmy objednáte, vždy totiž dostanete perfektní produkty. Pokud bude potřeba ověřit přesnou shodu s výkresovou dokumentací, tak tato společnost disponuje moderním 3D měřícím zařízením a také konvenčními měřidly, aby vždy mohla dokázat bezchybnost jimi obráběného kovu.

 

Obrábění kovů je pro ně vášní

Co tuto CNC obrábějící společnost odlišuje od konkurence, je zejména přístup k zákazníkovi. Jsou si zde totiž moc dobře vědomi, že spolupráce se zákazníkem je klíčová pro optimalizaci výroby a zajištění dokonalého výrobku, jenž bude plně vyhovovat jeho potřebám. Komunikace ze strany této firmy je tedy častá a pravidelná, což zajišťuje včasnou reakci na případné změny během výroby.

V roce 2020 došlo k důležitému spojení společnosti MALA CNC s.r.o. s fyzickou osobou Martin Kačena – kovoobrábění. Díky spojení těchto dvou sil se pak společnost MALA CNC s.r.o. může pyšnit ještě většími zkušenostmi, odborným týmem a lepší technickou vybaveností. A to se samozřejmě projevuje v kvalitě jejích výrobků a na spokojenosti zákazníků. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se specializuje na CNC obrábění, tak jste ji právě našli.