MIKO interiéry Milan Kodad – moderní interiéry na míru

MIKO Interiéry jsou českou firmou s více než 20 letou tradicí ve výrobě a montáži kuchyní, kuchyňských linek, nábytku a sedacích souprav. Služby této společnosti tedy zahrnují nejenom prodej nábytku, ale i tvorbu návrhů interiérů, výrobu na míru a následnou montáž. Konkrétně v nabídce mají skladem široký sortiment, jako jsou vestavěné skříně, vybavení ložnice, postele, stoly, kancelářský nábytek a mnoho dalšího. Velký důraz zde kladou na kvalitu dílenského zpracování, aby zajistili, že výsledný výrobek bude vždy skutečně pastvou pro oči.

Výrobky, které zde nabízejí, jsou rovněž vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a bezproblémové užívání. Aby zákazníkům zpříjemnili výběr, tak mají otevřenu vzorkovou prodejnu o rozloze více jak 800 metrů čtverečních, kde si můžete vše z jejich nabídky prohlédnout a vyzkoušet. Ve vzorkové prodejně pak navíc čekají prodavači, kteří vám rádi a ochotně poradí s výběrem nejlepšího řešení pro váš nový interiér.

 

Interiérový design a kuchyně na míru

Cílem této firmy je tedy nabídnout zákazníkům kompletní služby v oblasti interiérového designu. Proto kromě výroby a montáže, nabízejí také profesionální návrhy interiérů. Zdejší designéři se postarají o to, aby byl váš nový nábytek přesně podle vašich představ a aby se dokonale hodil do vašeho interiéru. Při výrobě kuchyní a kuchyňských linek zas kladou důraz na jejich praktičnost a funkčnost. Snaží se, aby každá kuchyně byla přizpůsobena individuálním potřebám daného zákazníka.

Stejně tak i při výrobě ostatního nábytku dbají na jeho maximální funkčnost a ergonomičnost. Zkrátka přesvědčí vás o tom, že váš nový domov může vypadat jinak, lépe. Kromě toho mají také široký výběr bytových doplňků a osvětlení, které vašemu interiéru ještě přidají na estetické kráse. Ukázky realizací zakázek můžete nalézt na odkazech: https://www.facebook.com/mikointeriery a https://www.instagram.com/mikointeriery/?hl=cs