Miloš Vlasák – pardubický specialista na tepelná čerpadla

Firma Tepelná čerpadla Vlasák Pardubice, založená v roce 1996, se specializuje na na dodávky tepelných čerpadel vzduch/voda a realizaci zajištění podlahového vytápění. Kromě toho také provádějí zemní práce pomocí vlastního rypadla JCB 3CX, které dokáže nahradit spoustu jiných strojů. Tyto služby nabízejí v oblasti Pardubic a Hradce Králové, přičemž ve svém oboru patří mezi lídry ve východních Čechách.

Proč si nechat namontovat tepelné čerpadlo od Miloše Vlasáka? Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou vysoce efektivní volbou pro lidi, kteří hledají úspornější řešení v oblasti vytápění. Tato společnost se navíc může chlubit bohatými zkušenostmi s instalací úsporných tepelných systémů – a to jak tepelných čerpadel, tak i podlahového vytápění. Tyto systémy jsou vzájemně chytře propojeny, aby zajistily co možná nejefektivnější vytápění a přinesly tak zákazníkům pocit absolutního tepla.

 

Nejkvalitnější tepelná čerpadla na trhu

Tepelná čerpadla Vlasák jsou charakteristická svými špičkovými technickými parametry, které jim umožňují nabízet vysoký energetický efekt. Tato tepelná čerpadla mohou být tedy využívána po celý rok a zároveň nabízejí dokonale tichý provoz. Díky modernímu řídícímu systému jsou navíc tepelná čerpadla od Vlasáka snadno ovladatelná a jejich instalace je jednoduchá. Zkrátka lepší tepelná čerpadla na českém trhu neseženete.

Všichni zaměstnanci této firmy jsou odborně kvalifikovaní, očekávat tedy od nich můžete výhradně profesionální služby. Tato společnost se dále může pochlubit i certifikací a splněním nutných podmínek pro získání dotací z programů Nová zelená úsporám a Kotlíkové dotace. Díky tomu si u ní můžete zařídit cenově výhodnou výměnu starého kotle za nový nízkoemisní zdroj vytápění v podobě kvalitního a úsporného tepelného čerpadla.