Na Valašsku s lázeňskými procedurami

Využijme současnou situaci, která moc nepřeje zahraničním dovoleným a poznejme zase o kousek lépe naši zemi. Trávit dovolenou na Valašsku je stále populárnější a není se čemu divit. Horské hřbety a hluboká údolí, zelené stráně a staré roubené chalupy, lidové tradice a taky báječná kuchyně, takové je Valašsko.

 

Na okraji Valašského Meziříčí, přezdívanému Valašské Athény, se nachází rodinný čtyřhvězdičkový Hotel Abácie & Wellness. Wellness centrum o rozloze 230 metrů čtveřečních z něho dělá přímo ideální výchozí bod pro aktivní objevování krás valašské krajiny.

Okolí hotelu poskytuje bezpočet výletních cílů do okolí, za přírodou nebo mnoha kulturními památkami a zajímavostmi. Pro milovníky cykloturistik doporučujeme trasu od pramenů řek Rožnovské a Vsetínské Bečvy na kole až k soutoku s řekou Moravou po cyklostezce Bečva. Na její trase, která měří téměř 141 km, můžete obdivovat krásnou přírodu Beskyd, valašské dřevěnice, kulturní i historické památky v centrech historických měst jako jsou Hranice, Lipník nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Vsetín, Přerov. Připojení na cyklostezku je jen 200 metrů od hotelu.

Kromě wellness poskytuje hotel i další služby jako například fitness, bowling, squash nebo privátní spa.  Samozřejmostí je i Restaurace Abácie, která nabízí jak tradiční českou, tak i mezinárodní kuchyni. Důraz je vždy kladen na čerstvost a kvalitu. Ubytování je připraveno ve 22 komfortně zařízených jedno, dvou a třílůžkových pokojích a dvou suites. Pro nejlepší využití všeho, co Hotel Abácie & Wellness nabízí, doporučujeme využít některý z pobytových balíčků. Vybere si každý, ať už máte v plánu přijet s partnerem, kamarádkou nebo obdarovat rodiče. Wellness Beskydy je nejlepší kombinace aktivní dovolené s relaxací.