Nábytek na míru do bytu i kanceláře

Zařizujete byt, rodinný dům nebo kancelář či hotel? Obraťte se na Truhlářství R + R v Janově nad Nisou v Libereckém kraji. Truhlářství Palan se výrobou nábytku zabývá již od roku 1993, poskytuje kvalitu za rozumnou cenu a určitě vaše přání splní. Nábytek vyrábí z přírodních i umělých materiálů.

Nejčastěji si zákazníci objednávají nové kuchyňské linky. Je to nábytek, který denně používáme, který je vystaven vlhkému prostředí a na který klademe velký důraz i proto, že musí reagovat na změny ve vybavení různými přístroji. Je skvělé, když je kuchyňská linka vymyšlena tak, že se v ní všechny přístroje dobře umístí, aby na pracovní ploše nepřekážely. Kuchyně dnes v bytech bývají často propojené s obývacím prostorem a nabízí se možnost kuchyňskou linku dokonale sladit s jídelním a odpočinkovým koutem. Truhlář má zkušenosti a vše vyrobí tak, aby nábytek dobře sloužil svému účelu.

Skříňky do koupelny si můžeme koupit v libovolném obchodě, ale pokud máme malou koupelnu nebo atypických rozměrů, uvítáme nábytek na míru, aby byl využitý každý centimetr. Vysoké nároky jsou kladeny také na kancelářský nábytek. V práci trávíme spoustu času a je nutné, abychom pracovali v prostředí, které se nám líbí a je zároveň pohodlné a příjemné. Není nutné se krčit za nevyhovujícím stolem, truhlářská firma vše vyrobí na míru a nábytek bude vyhovovat muži s výškou basketbalisty i drobné ženě. Asi nejčastěji musíme obnovovat a inovovat vybavení dětského pokoje. Děti rychle rostou, jiné požadavky bude mít batole, předškolák, školák a dospívající student. Truhlářství je schopno vyrobit některé kusy nábytku tak, aby rostly spolu s našimi dětmi, případně je bude upravovat a doplňovat, aby se náš potomek ve svém království stále dobře cítil. Dnešní doba přinesla touhu po soukromí domova a individuálním cestování. René Palan rychle reagoval a nabízí opravy nábytku v karavanech i výrobu zahradních altánů a pergol.