Ohňostroje od Tisíc a jeden fór

Společnost se zajímavým názvem Tisíc a jeden fór provozovaná Ivem Bukáčkem je malou rodinnou firmou založenou již v roce 1992. Její hlavní činností je dovoz karnevalových doplňků, kostýmů, masek, paruk, škrabošek, líčidel a všeho potřebného pro karnevaly, zábavné akce a večírky. Dovážejí i některé licencované kostýmy a doplňky – např. Spiderman od Marvela. Aby jejich nabídka zábavného zboží byla úplná, spolupracují také s předními dovozci zábavní pyrotechniky, kterou prodávají skrze vlastní internetový obchod.

Značnou část produktového portfolia této firmy tedy tvoří zábavní pyrotechnika. Konkrétně nabídka obsahuje různé druhy ohňostrojů, od malých až po velké profesionální ohňostroje. Seženete zde tedy ohňostroje, jež se hodí jak pro malé soukromé akce, tak i pro velké veřejné koncerty či slavnosti. Spolupracují zde také s některými drobnými českými výrobci.

 

Malé i velké ohňostroje se zajímavými efekty

V e-shopu najdete ohňostroje různých velikostí, barev a efektů – drží skladem ohňostroje s různými efekty, jako jsou kupříkladu fontány, komety, kaskády a další. Ohňostroje z Tisíce a jednoho fóru jsou ideální pro oslavy, svatby, firemní večírky, koncerty a další podobné akce. Díky široké nabídce ohňostrojů a dlouholetým zkušenostem v tomto oboru jsou zde schopni nabídnout svým zákazníkům širokou škálu možností, jak může finální ohňostroj vypadat.

Kromě prodeje ohňostrojů nabízejí také služby profesionálního odpalování ohňostrojů. Mají certifikované odpalovače a zároveň všechna potřebná povolení a pojištění pro konání ohňostrojů. Pokud tedy hledáte ohňostroj pro vaši akci, tak neváhejte kontaktovat tohoto prodejce, rádi vám zde pomohou s výběrem a jeho organizací. Jsou schopni poradit a zajistit ohňostroj na míru pro vaši akci – jejich cílem je totiž nejen nabídnout kvalitní a bezpečné ohňostroje, ale zároveň také maximálně profesionální a individuální přístup.