Pomocníci na sekání trávy i odklízení sněhu

Déšť střídá slunečné počasí a tráva roste přímo před očima. Zahradní traktory, sekačky, křovinořezy, pily, vyžínače, zahradní nůžky a další stroje, které nám s úpravou pozemků pomáhají, prodává firma TechGreen s. r. o. už od roku 2014. Má na skladě komunální a zahradní techniku od renomovaných výrobců, je autorizovaným servisním dealerem společnosti Briggs & Stratton, největšího světového výrobce vzduchem chlazených benzínových motorů zařízení pro venkovní provoz. Prodává motory Vanguard s tříletou zárukou, traktory a sekačky značek Stiga, Etesia, Murray, Simplicity a Snapper. Zahradní technika, kterou firma TechGreen prodává, se vyznačuje skvělým designem, funkčností, jednoduchou obsluhou a skvělým poměrem ceny a výkonu. V nabídce je i vysoce kvalitní japonská zahradní technika Kubota. Zákazníci si mohou vybrat z několika typů zahradních traktorů, ideálních jak na údržbu zahrady, tak velkých areálů nebo fotbalových hřišť. Zahradní traktory mají různé typy motorů, šířku záběru a typ sekací jednotky, stačí si vybrat ten, který konkrétnímu zákazníkovi nejvíce vyhovuje.

Firma TechGreen díky bohatým zkušenostem garantuje kvalitní a rychlý servis. Ke všem nabízeným značkám prodává originální náhradní díly a techniku připraví na náročnou sezónu. Provádí kompletní předsezónní prohlídky, nabízí diagnostiku závad po telefonu i servis techniky přímo u zákazníka do 24 hodin plně vybaveným servisním vozidlem. Servisní dílny TechGreen ve Strančicích zajišťují generální opravy motorů, servis hydrostatických převodovek, čerpadel a opravy hliníkových obalů sekačů.

K nabízeným značkám jsou prodávány náhradní díly, příslušenství a oleje. Originálním dílům je důležité dávat přednost už proto, že zaručují vynikající výkon a dlouhou životnost techniky. Servisní dílna zajistí jejich montáž a další opravy. V nabídce příslušenství jsou rovněž sněhové radlice, rotační kartáče, přívěsné vozíky, kabiny a silniční sady osvětlení. K hladkému chodu techniky přispívají mimo jiné motorové, hydraulické a převodové oleje značky FUCHS. Splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a trvanlivost. Zákazníci si ve firmě TechGreen vyberou také kvalitní pneumatiky na zahradní traktory a komunální stroje. Pneumatiky namontuje a olej vymění servisní dílna.