Pracovní i vycházková obuv od české firmy s tradicí

Zlínsko je neodmyslitelně spjato s tradičními řemesly, a především s obuvnictvím. Právě v tomto regionu působí už od roku 1992 obuvnická firma Flexiko CZ s.r.o. Zlínská společnost se specializuje především na výrobu flexibové obuvi, která se vyznačuje především vysokým stupněm komfortu, lehkostí a výraznou ohebností. Česká firma dbá na ověřený ucelený výrobní proces od vývoje obuvi s důrazem na tradiční postupy i nové technologie, přes vzorování obuvi, manipulaci s materiály, šicí a spodkové dílny až po samotný finální produkt. Společnost vyrábí boty skutečně pro všechny, proto je možné zakoupit si kvalitní kousky i v nadměrných velikostech, a to až do velikosti 51.

Specializací společnosti Flexiko je kvalitní vycházková a pracovní obuv. Vycházková obuv je vyvíjena pro maximální pohodlí nohy, pozornost je ale věnována i estetické stránce. Mezi oblíbené trendy kousky patří masivní „farmářky“ i elegantní polobotky jak v klasických, tak v odvážnějších barvách. Pracovní obuv musí být pro zaměstnance jak pohodlná, tak především splňovat bezpečnostní standardy. Pracovní obuv značky Flexiko je certifikovaná nezávislým Institutem pro testování a certifikaci Zlín. Široká nabídka zahrnuje bezpečnostní obuv, obuv pro myslivce, rybáře i pokrývače nebo sklářskou obuv. Zejména zdravotnický personál se s oblibou vrací pro pohodlné nazouváky. Součástí sortimentu jsou kromě stylových bowlingových bot také prostředky na údržbu a ošetření obuvi a další příslušenství.

Firma si zakládá na produkci kvalitní české obuvi s dlouhou životností, proto zákazníkům poskytuje také profesionální servis. Za více než 30 let své existence si společnost vybudovala pověst spolehlivé české kvality a síť stálých odběratelů. Kolem 60 % výrobků je ze Zlína exportováno do evropských zemí, ale také do Japonska nebo USA. Kvalitní flexibovou obuv dodává Flexiko také do mnohých partnerských prodejen obuvi napříč republikou, na internetových stránkách je možné vyhledat takové prodejny podle jednotlivých krajů.