S klimatizací je příjemně v létě i v zimě

Pevné místo na trhu v oboru prodeje, montáže a servisu klimatizačního a vzduchotechnického zařízení, rekuperačního větrání a tepelných čerpadel vzduch – voda si od roku 1999 vybudovala znojemská společnost bbklima99, s. r. o.  Svým zákazníkům nabízí v oboru vzduchotechnika a klimatizace i projekční činnost, a proto jsou její služby skutečně kompletní. Nejvíce zákazníků má na jižní Moravě, ale také na Vysočině a v jižních Čechách. Sází zejména na značky Toshiba, Samsung a Fujitsu, na přání zákazníka dodá i značky LG, Daikin, Panasonic a jiné. Všechny jí  dodávané klimatizační jednotky jsou tiché, výkonné pro chlazení i topení a vysoce spolehlivé. Výsledek uživatel nemovitosti pozná okamžitě, klimatizace dokáže zajistit téměř dokonalé prostředí pro práci nebo odpočinek.

Každý typ klimatizace má svoje uplatnění a přednosti. Nástěnné klimatizace šetří prostor, dají se snadno řídit ovladači, podstropní se hodí do obchodů, restaurací a kanceláří bez falešných stropů, kazetové do místností se sníženým podhledem, parapetní po umístění do výklenku dokonale splynou s interiérem a mezistropní se montují především do restaurací, velkoplošných kanceláří, vstupních hal a velkých bytů. Zcela jednoduše bez nutnosti zásahu do budovy se instalují mobilní klimatizace. Firma svou nabídku rozšířila o nástěnné designové jednotky Toshiba Haori v luxusním provedení z textilního materiálu.Maximální možné čistoty vzduchu lze dosáhnout rekuperačním větráním.

Tato metoda je příjemná, nepřináší nadměrnou vlhkost ani zápach a dá se propojit s chlazením pomocí klimatizace. Zdrojem levného tepla je tepelné čerpadlo, které kromě výrazné úspory na energiích přináší i bezobslužný komfort a  stálou teplotu po celý den.Firma bbklima99 dodává i vzduchotechnické zařízení, a to podle svých i jiných projektů, do rodinných domků a velkých průmyslových hal. Uživatel ocení hygienickou nezávadnost, odolnost proti korozi a vynikající tepelně izolační vlastnosti. Aby byl výčet služeb úplný, je třeba zmínit i to, že bbklima99 do domácností dodává a montuje také filtrační zařízení pitné vody.