Stavební práce, bourání i úklid

Firma HVAP z Batňovic na Trutnovsku nabízí služby v mnoha různých oborech, jsou to zejména stavební práce, zednické a sádrokartonářské práce, zateplování fasád, renovace a rekonstrukce bytových jader, pokládání podlah, obkladačské práce, malířské a natěračské práce, a také drobné opravy odpadů a vodovodních přívodů, úklid domů a bytů, čištění dlažby, koberců a sedaček. Všechny práce firma provádí ve vysoké kvalitě, každou zakázku pracovníci firmy se zákazníkem proberou, navrhnou nejlepší postup a pustí se do díla.

Stavební práce často souvisejí s bouráním. Odborníci si s takovou činností poradí, aniž by poškodili prostory, které mají zůstat zachované. Zbourat je možné například příčku mezi dvěma menšími místnostmi a získat jednu velkou, vybourat vchodové dveře na novou terasu nebo zbourat plot. Bourání předchází také výměně oken a dveří. Firma původní okna a dveře demontuje tak, aby nebyl poškozen interiér ani exteriér domu a nevznikla zbytečná škoda na majetku. Osazená okna a dveře očistí a odstraní přebývající materiál, aby nepřekážel dalšímu postupu práce. Poradí si i s rekonstrukcí nebo přestavbou bytového jádra. Půdorys původního umakartového jádra v panelovém domě je možné zachovat, koupelnu osadit novou sanitární keramikou, udělat nové podlahy a obklady, nebo koupelnu zvětšit, aby splňovala všechny představy majitele bytu.

Kdo touží po zcela novém bydlení, může si od firmy Vlastimila Hejny objednat i stavbu rodinného domu na klíč. Záleží jen na zákazníkovi, zda chce mít přízemní nebo patrový domek. Firma nejprve vybetonuje kvalitně a rychle základy, potom začne stavět. Starší domy zateplí, aby byly v zimě chráněny před únikem tepla a v létě byly místem, kde se dá skrýt před spalujícím horkem. Na vybudování atraktivního a romantického podkrovního bydlení jsou ideální sádrokartony, protože jsou lehké, nezatěžují stropy a práce s nimi je čistá a rychlá. Exteriéru dodají na vzhledu nové nátěry fasády, plotu a plechové střechy, interiér oživí nová malba a plovoucí podlaha.