Autokempink Konopáč – ideální destinace pro odpočinek v přírodě

Autokempink Konopáč s.r.o. se může pyšnit bohatou praxí v oboru ubytovacích služeb, jež čítá již 50 let. Tento autokemp je ideálním místem pro ty, kteří touží po nezapomenutelné dovolené v přírodě. Leží totiž přímo v malebné krajině plné zeleně, přičemž autokemping Konopáč nabízí široké spektrum ubytovacích a rekreačních možností pro všechny typy návštěvníků. Pohodlné a teplé místo na přespání tak zde najdete, i když zrovna nepřijdete vlastním vozem.

Gró však pochopitelně tvoří ubytovací kapacita pro karavany, auta se stany a obytné přívěsy – konkrétně kapacita areálu nabízí téměř 100 takovýchto míst k ubytování. Dalších 28 ubytovacích míst je zajištěno chatkami s vlastním záchodem a sprchou. Pokud preferujete tradiční ubytování, tak jsou zde k dispozici pokoje s celkovou kapacitou 92 lůžek – část z nich se nachází ve společných zděných domech. Nezáleží na tom, zdali cestujete sami, s partnerem, rodinou nebo skupinou přátel, autokemping Konopáč je tu vždy přesně pro vás.

 

Autokemp pro dobrodruhy i náročné klienty

Návštěvníky láká i na nadstandardní vybavení – přímo v kempu totiž jakožto návštěvník můžete využít letní kino, restaurační zařízení, sportovní hřiště, dětské hřiště, půjčovnu sportovních potřeb či ohniště pro romantické večery u táboráku. Pro firemní akce či vzdělávací semináře je k dispozici dokonce i moderně vybavená učebna s projektorem. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí po celém areálu kempu, takže můžete zůstat ve spojení se světem i během svého pobytu v přírodě.

Ceny ubytování jsou též velmi příznivé. Pro stany, obytné přívěsy a automobily startují již na 60 Kč za den a osobu. Stejně tak i ubytování v chatkách vychází pouze na nižší stokoruny za noc. Pro náročné tu pak je šestilůžková chata Babeta, která je ideálním útočištěm pro výlety ve velkých skupinách. Pro stany a karavany je pochopitelně připravena rozlehlá travnatá plocha s elektřinou i dalším potřebným vybavením, včetně sociálního zázemí.