Hotel pro romantiku v páru, rodiny i party přátel

Ubytování se snídaní či polopenzí a také vstup do saunového světa si lze zajistit pobytem ve Wellness hotelu Hluboký dvůr. Je součástí Resortu Hrubá Voda, nachází se v údolí řeky Bystřice pod Oderskými vrchy a Nízkým Jeseníkem. Nejbližším velkým městem je Olomouc, vzdálené jen 22 kilometrů. Přímo u hotelu je velké neplacené parkoviště. Ubytování je v pěti typech pokojů, jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových superior, apartmánech junior suit a rodinných apartmánech, takže si vybere opravdu každý. Jednotlivci, páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel. Celková kapacita hotelu je 80 lůžek, proto je hotel ideálním místem pro pořádání oslav, svateb, firemních a rodinných akcí. V každém pokoji je telefon, televize, vysoušeč vlasů, v některých také minibar. Součástí služeb je ručníkový servis a župan. V hotelovém komplexu se nekouří a je zde bezplatné Wi-Fi internetové připojení.

Pro hotelové hosty je připraveno stravování v restauraci s kapacitou více než 120 osob. Je rozdělena na hlavní sál, část s lobby barem, dětským koutkem a terasou. Toto uspořádání umožňuje některé prostory vyčlenit pro uzavřené skupiny tak, aby měly naprosté soukromí. Nabídka jídel uspokojí milovníky klasické kuchyně i ty největší gurmány. Na jídelním lístku nechybí ani krajová specialita, kterou jsou olomoucké tvarůžky, připravované jako překrm i hlavní jídlo. Kuchaři pamatují i na děti jejich oblíbenými pokrmy v odpovídajících porcích. V bohatém nápojovém lístku jsou vynikající vína z jihomoravských sklepů, zejména z Velkých Pavlovic.

Dokonalý odpočinek a relaxaci zajistí pobyt v sauně a v privátním wellness. Sauna dostala název Arena, nachází se ve stavbě osmiúhelníkového půdorysu, vybudované ze dřeva a kamene, pojme až sedmdesát osob. Kdo chce být sám, může navštívit privátní wellness se speciální finskou saunou s překlápěcím košem lávových kamenů. Jsou tady také zážitkové sprchy, vířivka s obřím akváriem a solná parní komora.