Pohodlné apartmány u Dvora Králové

V krásném prostředí v obci Žireč u Dvora Králové nad Labem se nacházejí apartmány Malen. Jde o skvělou možnost, jak strávit dovolenou, protože okolí nabízí nespočet možností aktivit a sportovního vyžití.

Apartmány jsou moderně zařízené, v každém mají hosté k dispozici ručník, osušku a základní hygienické potřeby. Vybavená je také kuchyň, a to nejen nádobím, ale také potřebami na mytí nádobí. Apartmán Nela je určen pro čtyři osoby, další může být na přistýlce. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči na přípravu jídla. Děti mají k dispozici svůj koutek s hračkami. Apartmán o rozloze 39 čtverečních metrů má vlastní vchod. Apartmán Lili je určen pro páry nebo mladé rodiče s jedním dítětem na přistýlce. Také tady je plně vybavená kuchyň. Pro dvě osoby jsou apartmány Alena a Emily, oba mají rozlohu 23 metrů čtverečních a jsou klimatizované. Větší rodiny nebo skupina přátel si může rezervovat apartmán Milan se třemi ložnicemi, kuchyní, jídelním koutem, WC a koupelnou s pračkou a sušičkou. Za teplých večerů nebo svěžích rán je možné posedět na balkoně s venkovním nábytkem a sledovat rodinku čápů, která v Žireči pravidelně hnízdí a vyvádí mladé. V kuchyni apartmánu Milan je i trouba na pečení, toustovač a lednička s mrazákem, takže se tady dají vařit jídla pro celé osazenstvo.

Ve všech pokojích je LED televize a připojení na internet. V dětských koutcích je jídelní sada pro nejmenší hosty, dětská postýlka, jídelní židlička, nočník a vanička na koupání. Dospělí určitě ocení dárek na uvítanou v podobě láhve kvalitního vína, kávy a čaje na snídani.

Posedět se dá také na oplocené zahrádce u grilu na dřevěné uhlí. Zatímco rodiče připravují grilované pochoutky, děti využijí skluzavky a další atrakce dětského hřiště. Zázemí pro cyklisty nabízí stojany, kompresor na dohuštění a elektrické zásuvky na elektrokola.   Ve Dvoře Králové je hned několik restaurací pro ty, kteří si chtějí dokonale odpočinout od domácí přípravy jídel. Unaveným výletníkům přijde vhod pizza nebo pochoutky z grilu, které provozovny dokonce dovezou.