Ubytování, relaxace a aktivní dovolená na Písecku

Na jihu Čech, v severovýchodní části okresu Písek, v oblasti středního Povltaví se rozkládá obec Kovářov. Kdo by chtěl tento kraj navštívit, může se ubytovat ve velmi příjemném penzionu Na křižovatce. Penzion Kovářov byl vybudován v roce 2010 za finanční podpory Evropské unie, restaurace vznikla na bývalých základech staré hospody o pět let dříve.

Penzion je ideálním místem nejen pro jednotlivce, ale také pro pořádání firemních a soukromých večírků, školení, seminářů, prezentačních akcí, pracovních schůzek, školních srazů, narozenin, svateb i oslav promocí. S pořádáním všech akcí tady mají bohaté zkušenosti, dokáží se přizpůsobit všem požadavkům zákazníků a zajistit akci na klíč. Pro firemní školení a konference je určena oddělená místnost s kapacitou až čtyřicet míst s datovým projektorem, projekčním plátnem, flipchartem a připojením na internet. V letních měsících se dá k přestávkám na občerstvení využít přilehlá terasa. Na přání se zajišťuje rovněž doprovodný program, vyjížďky na koních, bowling, tenis, grilování, sauna, k dispozici je půjčovna kol a in-line bruslí.Ve wellness zájemce čeká masérka, která za pomoci tradiční masáže dokonale uvolní záda šíji, případně udělá i relaxační medovou masáž nebo masáž horskými lávovými kameny. Součástí služeb je i detoxikační medicína podle MUDr. Josefa Jonáše a po domluvě i kosmetika a pedikúra.

Restaurace je otevřena denně od rána až do 21. hodiny, v pátek a sobotu až do 23. hodiny. Na stálém jídelním lístku jsou teplé předkrmy, polévky, speciality z vepřového a hovězího masa, ryb, drůbeže, bezmasá jídla, těstoviny, saláty a moučníky. Kuchaři myslí také na malé návštěvníky jejich oblíbenými jídly v odpovídajících porcích. Ubytovat se lze v sedmi pokojích, součástí každého je předsíňka s šatní skříní a lednicí, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a připojením k internetu. Na společné chodbě je rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Pokoje jsou dvoulůžkové až pěti lůžkové pro větší rodiny nebo skupiny přátel.Poloha penzionu vybízí k návštěvě Orlické přehrady, hradu Zvíkov, zámku Orlík nebo rozhledny Onen svět. Sedlčansko je jedinečné spojením dominantních skal s řekou Vltavou.