Za krásami Křivoklátska z hotelu Barbora

Hledáte levné a tiché ubytování s možností poznat Křivoklátsko nebo cestujete do Prahy a nechcete zajíždět do hlavního města? Zkuste se ubytovat v hotelu Barbora v Berouně. Tento menší rodinný hotel s ubytovací kapacitou 23 osob si zakládá na přátelské atmosféře, domácím prostředí a osobním přístupu k hostům. Lze se tady ubytovat i s pejskem nebo jiným domácím mazlíčkem, využívat zahradu u domu nebo si večer něco ugrilovat. Hotel se nachází v blízkosti historického centra města, nabízí bezplatné parkoviště, bezdrátový přístup na internet a úschovnu kol. Může být výchozím bodem pro podnikání výletů do širokého okolí, pro návštěvu keramických trhů nebo jedné z mnoha regionálních zajímavostí. Sportovně založení hosté ocení blízkou tenisovou halu, bazén, aquacentrum, bowling, beachvolejbalový kurt, hřiště na golf, na minigolf, sportovní halu s tělocvičnou a squashem. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové, pro větší rodiny je připraven apartmán. Jsou vybavené televizorem, rádiem a sociálním zařízením se sprchovým koutem, některé mají i balkon. Přímo v hotelu není možnost stravování, ale v bezprostřední blízkosti se nachází Pivovarská pivnice se specialitami české kuchyně, další restaurace jsou ve vzdálenosti do jednoho kilometru v centru města. Hostům je v hotelu k dispozici společná chladnička, kde si mohou nechat potraviny na snídani nebo svačinu.

Hotel je dobře dostupný autem i veřejnou dopravou, nedaleko vede dálnice D5, která zaručuje rychlé a přímé spojení s Prahou a Plzní, asi 500 metrů od hotelu je autobusové a vlakové nádraží.

Přímo v Berouně stojí za návštěvu muzeum keramiky, rozhledna Městská hora a medvědárium se slavnými medvědy z Večerníčku. Nedaleko jsou Koněpruské jeskyně, hrady Karlštejn, Křivoklát, Točník, Žebrák a zámek Hořovice. Okolí hotelu je protkané cyklistickými stezkami a místo se tak stává dobrým útočištěm pro milovníky kol.