Doplňky stravy z ostravské laboratoře

Galenická laboratoř Ostrava se na trhu objevila v roce 1993, kdy začala nabízet farmaceutické výrobky. Její tradice však sahá až do roku 1930, kdy se s v Ostravě s tradiční výrobou léčiv začalo. Výroba v souladu s tradicí by nemohla uspokojit současnou poptávku, výrobní linky byly modernizovány a přebudovány v souladu s požadavky nové výrobní technologie. Výroba léčiv, potravních doplňků, kosmetiky a veterinárních přípravků podléhá přísným normám, kontrolují ji jak technologové, tak hygienici.

Vzhledem k tomu, že sídlem firmy je Ostrava, většina zákazníků je z Moravskoslezského kraje. Zboží však odebírají lidé z celé České republiky i z okolních zemí. Galenická laboratoř nabízí kromě výrobků i svoje volné kapacity k výrobě.

Velmi pohodlné a rychlé je objednávat zboží prostřednictvím e-shopu. Doprava je zdarma při objednávce nad 800 korun nebo při objednávce některého produktu nad 1000 korun. Nabídka e-shopu je rozdělena do několika sekcí – dezinfekce, Kitl sirupy, kosmetické přípravky, masážní přípravky, minerály a vitamíny a doplňky stravy. Tekutá dezinfekce Anti-covid v litrovém balení je vyrobena na základě doporučené receptury Světové zdravotnické organizace, vazelína je vhodná při častém používání dezinfekčních prostředků, protože pečuje o suchou, drsnou a popraskanou pokožku. Kitl sirupy se vyrábějí v různých příchutích. Na podzim mají zákazníci zájem především o Smrkáček proti rýmě a nachlazení, který dostal v roce 2017 ocenění Potravinářské komory ČR za nejlepší inovativní potravinářský výrobek. Imunitu posílí i vitamíny a doplňky stravy, laboratoř je dodává za velmi příznivé ceny. Sportovci, senioři i mladé rodiny objednávají minerály, které je třeba do organismu v tabletách doplňovat zejména v době, kdy je nelze získat z běžně dostupných potravin, a také účinné masážní masti. Kosmetické přípravky reprezentují tekuté pudry s účinnými látkami, určenými k ošetření kůže.