Ordinace v Rýmařově pro dospělé

Skvělá lékařka, milá, ochotná, vlídná, empatická, přátelská, vždy vyslechne, poradí, člověk na svém místě, – to je jen krátký výčet hodnocení od pacientů, kterého se na internetu dostalo MUDr. Věře Špicerové. Ordinuje v Rýmařově na Bruntálsku, v prvním patře polikliniky v Pivovarské ulici a stále přijímá nové pacienty.

Jako praktický lékař pro dospělé MUDr. Věra Špicerová poskytuje kompletní standardní zdravotní péči. Spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami – všeobecnou, vojenskou, českou průmyslovou, oborovou, ministerstva vnitra a Revírní bratrskou pokladnou. Získala akreditaci pro školitele všeobecného lékařství, její ordinace byla založena v roce 1993. V současné době se v ní střídá se svou dcerou MUDr. Darjou Lašákovou a další lékařkou, MUDr. Janou Vaštíkovou. Lékařky svým pacientům poskytují preventivní prohlídky, pravidelná očkování povinná i nepovinná včetně vakcín před cestami do exotických zemí, léčbu a prevenci nemocí a mnoho dalších lékařských služeb. Objednat se lze telefonicky nebo prostřednictvím elektronického formuláře. Ordinační hodiny začínají každý den odběry, dopoledne se provádějí antigenní testy na Covid. Na základě nařízení vlády byla zrušena doba pro akutní ošetření pacientů, všichni se musí objednávat. V úterý MUDr. Špicerová ordinuje až do 18. hodiny, aby mohli přijít i ti, kterým to pracovní doba během dne nedovoluje.

Lékařkám záleží na zdraví pacientů, proto připomínají nutnost pravidelných preventivních prohlídek nejen u praktického lékaře, ale také u odborných lékařů, gynekologa, stomatologa a na pracovišti mamografického screeningu.

Ordinace Medipraktik v Rýmařově je moderně vybavena, pacientům je k dispozici EKG, TK Holter na měření krevního tlaku, spirometr na zjištění objemu plic v závislosti na čase, INR, CPR a prostředky na analýzu moči. Zvláštní pozornost je věnována diabetikům a pacientům s onemocněním štítné žlázy.