Pečuje o zuby dětí i dospělých

O chrup obyvatel Bohumína, Dolní Lutyně a Orlové je velmi dobře postaráno v ordinaci MUDr. Pavly Hasprúnové. Je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a držitelkou osvědčení o atestaci I. stupně, v rámci své praxe v Dolní Lutyni se věnuje praktickému zubnímu lékařství. Registrovat se u ní mohou jak dospělí, tak děti od věku tří let, svým pacientům nabízí ucelenou komplexní péči o zuby a dásně. Spolupracuje s šesti zdravotními pojišťovnami – všeobecnou, ministerstva vnitra, vojenskou, oborovou, českou průmyslovou a Revírní bratrskou pokladnou.

MUDr. Pavla Hasprúnová poskytuje preventivní léčebně stomatologickou péči i kompletní servis v oblastech zubní protetiky, endodoncie, dentoalveolární chirurgie, záchovné a estetické stomatologie. K léčbě využívá nejmodernější lékařské postupy a technologie, důraz klade na pohodlí pacientů. Její ordinace je moderní, čistá, komunikace s pacienty probíhá na vysoké úrovni. Pacientům se lékařka snaží zachránit i takové zuby, které utrpěly vážné hloubkové poškození. Pokud zub již nejde zachránit, provádí náhrady částí i celých zubů, případně i skupin zubů nebo celého chrupu. Při zákrocích používá kvalitní materiály a anestetika, aby návštěva v ordinaci pacientům nepřinášela bolestivé prožitky.

Ordinační hodiny jsou denně od sedmé hodiny ranní až do odpoledních hodin s výjimkou pátku, kdy se ordinuje jen dopoledne. Pacienti se mohou na preventivní prohlídky objednávat osobně při návštěvě ordinace, e-mailem nebo telefonicky. Řádně registrovaný pacient by se měl ve svém vlastním zájmu dostavit na prevenci alespoň jednou za půl roku, v případě akutních potíží návštěvu zubního lékaře neodkládat a raději ordinaci kontaktovat co nejdříve. Vhodný termín se v ordinaci MUDr. Pavly Hasprúnové najde i pro ty pacienty, kteří nejsou spokojeni se vzhledem svých zubů a chtěli by podstoupit dentální hygienu nebo některý ze zákroků estetické stomatologie.