Zdravě jíst a žít

Chcete zhubnout a snížit obsah tuku v těle? Nebo naopak budujete svaly? Nebo jste přešli na vegetariánskou stravu? Vyzkoušejte stravování se společností FF MENU. Jídla, která si objednáte, sestavuje celý tým odborníků, který vám individuálně nastaví kalorické hodnoty. Jídla podle vlastních více než tisícovky receptů budou vyrobena nejmodernějšími technologiemi, budou v nich proteinové výrobky, těstoviny a koření vyvinuté přímo firmou FF MENU.

Moderní a komplexní způsob zdravého stravování v FF MENU připravují již 13 let. Produkty a služby jsou určeny pro redukci váhy, snížení tělesného tuku, pro fyzický nebo psychický výkon v práci nebo při sportu. Cílem je skvělý pocit klientů, jejich zdraví a splněné předsevzetí. A v čem se FF MENU liší od jiných firem? Krabičkové diety bývají často založené na znalostech jednoho nutričního poradce. V FF MENU jsou přesvědčeni, že se dá stavět pouze na kvalitních informacích, a proto produkty a služby sestavuje tým několika specialistů na nutriční výživu, lékařů, konzultantů, sportovců, trenérů a kuchařů. Všechny stravovací programy vycházejí ze stravovacích režimů tak, aby bylo na prvním místě zdraví zákazníka. Každý den se jídla dodávají do více než devadesáti měst a obcí ze sedmi výroben v České republice a na Slovensku.

Menu Racio umožňuje zdravě a efektivně zhubnout. Základem jídelníčku jsou suroviny s vyváženým poměrem makro živin a mikro živin, aby strávníkům přes den nechyběly vitamíny, minerály a energie. V Low carb menu jsou zcela vyřazeny nebo výrazně omezeny všechny potraviny, které mají vysoký obsah sacharidů. Díky tomu u strávníků nedochází k výrazným výkyvům hladiny cukru v krvi, vydrží déle sytí, jejich organismus pálí tuky a oni hubnou. Program Veget je určený těm, kteří vyřazují z jídelníčku maso z přesvědčení nebo proto, že ho nemají rádi. Muscle program ocení ti, kteří chodí do fitness center a orientují se na nárůst svalové hmoty. Bílkoviny se do těla dostanou i z doplňků stravy a v menu je jen patnáct procent tuku.