CHKK – kvalitní a profesionální realizace obkladů a dlažeb

CHKK obklady dlažby s.r.o. jsou renomovanou firmou specializující se na realizaci obkladačských prací všeho druhu. Jejich výhodou oproti konkurenci je zejména to, že přinášejí svým zákazníkům perfektní mix dlouholetých praktických zkušeností a moderních nástrojů pro 3D vizualizaci. Navíc s jejich vždy profesionálním přístupem a precizním provedením máte garantovány dokonalé výsledky obkladačských prací, které splní i ty nejnáročnější požadavky.

Jednou z hlavních činností této společnosti je montáž keramických obkladových prvků, jež rovněž provádí maximálně svědomitě a pečlivě. Nezáleží přitom na tom, zdali potřebujete pokládku mozaiky nebo velkoformátových dlaždic, jejich tým zkušených odborníků zvládne jakoukoliv výzvu. V repertoáru jejich služeb navíc nechybí ani pokládky kamenných a čedičových dlažeb, které vdechnou každému prostoru jedinečný, ale zároveň dokonale přirozený vzhled.

 

Firma, která obkladům i dlažbám perfektně rozumí

Aby zákazník nevstupoval do neznáma, tak součástí služeb poskytovaných firmou CHKK je i grafický návrh s technickou dokumentaci, doplněný o objektivní cenovou kalkulaci. Zkrátka s touto firmou nikdy nebudete muset kupovat zajíce v pytli, ale naopak budete mít vždy jasnou představu o tom, co můžete očekávat. Jsou si navíc vědomi, že výběr správných obkladů a dlažeb může být náročný, proto pro své zákazníky mají otevřenu vzorkovou prodejnu v Soběslavi, kde vám ochotně pomohou s jejich výběrem. Následovat může i jejich odborná realizace obkladů a dlažeb.

Navíc obklad a dlažbu od CHKK si nemusíte objednat pouze k vám do bytu či do domu, ale skvěle se hodí i průmyslových komplexů, obchodních center, hotelů či do administrativních budov. Potěšujícím zjištěním je též to, že tato firma má pole působnosti po celém území České republiky. Nemluvě o tom, že si její služby nemohou vynachválit ani její bývalí klienti, jimž pomohla zrealizovat mnoho prestižních projektů.