Jak si vybrat stavební firmu?

Čeká vás výstavba nového domu, nebo rekonstrukce? Pak jistě víte, jak důležitý je výběr vhodné stavební firmy. Odvíjí se od něj jak výsledná kvalita díla, tak samotný průběh stavby. V dnešním článku vám proto poradíme, na co si dát při výběru stavební firmy pozor.

1. Zkušenosti a kvalifikace

I začínající firma dokáže zrealizovat kvalitní projekt, ale pokud chcete mít jistotu hladkého průběhu stavby, vybírejte spíše z osvědčených firem. Zajímejte se o to, jak dlouho firma na trhu působí, jaké má zkušenosti s podobnými projekty a jak je finančně stabilní. Kvalifikovaná stavební firma by měla mít portfolio dokončených zakázek, které vám může ukázat.

2. Komunikace

Realizace stavby je stresující proces pro všechny strany, proto je důležité zvolit si partnera, který s vámi bude otevřeně komunikovat. Je třeba vzít v potaz, že stavebníci jsou vytížení, ale pokud se stavební firmě nemůžete dovolat několik dní a stavbyvedoucí odmítá odpovědět na vaše dotazy, raději se rozhlédněte jinde.

3. Reference

Nejlepším zdrojem informací o stavebních firmách jsou reference a doporučení od známých. Pokud někdo ve vašem okolí nedávno dokončil stavbu nebo rekonstrukci, zeptejte se na jeho zkušenosti. Recenze a hodnocení zákazníků můžete hledat také na internetu, například na specializovaných portálech nebo sociálních sítích.

Hledáte osvědčenou stavební firmu?

Rodinná firma ŠEVSTAV je expertem na stavební realizace a řemeslné práce. Společnost s 18letou tradicí provozují tři zruční bratři se specializací na stavební práce, truhlářství a tesařství i terénní práce a bagrování. Jejich otec zajišťuje kompletní kamenické práce. Firma se postará o pevné základy hrubé stavby i komplexní realizaci staveb na klíč. Rodinná společnost navíc dlouhodobě spolupracuje s osvědčeným partnerem na střešní práce.

ŠEVSTAV se specializuje také na kvalitně provedené rekonstrukce koupelen a bytů, včetně obkladů a pokládky dlažby i vodoinstalatérských prací. Díky expertíze v oblasti terénních prací pro vás firma dokáže vytvořit zahradu snů. Česká rodinná společnost dbá na dodržování smluvených termínů, profesionální komunikaci se zákazníky, a především na dokonalé výsledky. Portfolio firmy i novinky z jejich provozu si můžete prohlédnout na webových stránkách nebo na sociálních sítích https://www.facebook.com/sevstavcb a https://www.instagram.com/sevstavsro/.