Nábytek na míru z dílny invida vám umožní využít prostor naplno

Začínáte stavět nebo rekonstruovat? Pak jistě víte, že vás čeká náročný proces zahrnující značné finanční výdaje, pravidelnou komunikaci se stavebníky a řemeslníky a nekonečné rozhodování o materiálech a designu. Proto se vyplatí vybrat si osvědčeného partnera, který poskytuje komplexní služby a dokáže vám poradit při náročných volbách. Společnost invida s.r.o. se pyšní skutečně širokým portfoliem služeb, zahrnujících vše od projekční činnosti a stavebních prací, přes dozorování staveb až po návrhy a realizace interiérů i krbů. Invida se zrodila ze společnosti MA-KO inspiration s.r.o., obě společnosti vycházejí z mnohaletých zkušeností v oblasti stavebnictví, vytápění a bytového designu. Nadstandardní kvalitu jejich služeb dokazují jak dokončené projekty, tak i desítky spokojených referencí jejich klientů.

Pražská firma invida má s návrhy a realizací interiérů roky zkušeností, a při tvorbě projektů spolupracuje s významnými českými architekty a designéry. Tým invida tvoří kromě talentovaných projektantů spolehliví zaměstnanci z oboru stavebnictví a elektroinstalace, zkušení topenáři a vodaři i další osvědčení řemeslníci. Firma pro vás navrhne moderní, funkční interiér přesně podle vašich přání, možností a potřeb. Kvalifikovaní projektanti nabízí komplexní služby od konzultace, přes 3D návrh vašeho vysněného interiéru a precizní výkresovou dokumentaci až po kompletní realizaci projektu.

Součástí interiéru je neodmyslitelně kvalitní nábytek, proto nabízí společnost invida také zakázkovou výrobu nábytku na míru. Díky nábytku na míru můžete i značně omezený prostor využít naplno, což se hodí zejména v případě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Kvalitní nábytek z dílny invida vyrábí zruční truhláři, a výsledný kousek se tak pyšní precizním zpracováním, originálním designem a dlouhou životností. Řemeslníci dokážou zpracovat nábytek na míru velmi rychle a přesně podle vašich představ co do velikosti, tvaru i použitého materiálu. Zkušený tým se specializuje zejména na výrobu funkčních kuchyňských linek, ať už rohových nebo do kuchyní s ostrůvkem či omezeným prostorem. Truhlářství invida si poradí také se zhotovením vestavěných skříní libovolného uspořádání a rozměru, odolného nábytku do koupelen, nadčasových kousků do obývacích pokojů i ložnic a v neposlední řadě bezpečného nábytku do dětského pokojíku.