Po stavebních pracích přijde na řadu zahrada

Každý, kdo si postaví dům, touží po tom, aby bylo krásné i jeho okolí. Chce mít zahradu, kde bude moci odpočívat a třeba se i osvěžit. Jenže stavební práce skončí a okolí domu je neutěšené. To je moment, kdy může nastoupit dobře sehraná firma na jeho další úpravu.

Bez cestiček to nepůjde

S pomocí odborníků je možné vybudovat zahradní zídky a cestičky z kamenů i zámkové dlažby, trávník, záhony, a to i vyvýšené. V zahradě je třeba vysadit takové dřeviny, kterým se na místě bude dařit a budou majiteli domu poskytovat v létě tolik nezbytný stín. S úpravou a modelací terénu souvisí vybudování zídek, terasy, bazénu nebo jiných vodních prvků jako jsou okrasná jezírka a potůčky. Velmi populární jsou venkovní kuchyně, pro něž je třeba udělat vhodné zázemí, aby byly funkční a mohly se v nich využívat moderní spotřebiče.

Houpačka pro děti, záhony pro rodiče

Úplně jinak vypadá zahrada pro mladou rodinu, pro pár ve středním věku a starší manžele. Mladí lidé s dětmi potřebují bezpečné hřiště pro svoje děti s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm. Kdo celý týden pracuje, bude na zahradě především odpočívat. Nebude v jeho silách se starat o zeleninu, dá přednost okrasným záhonům. Těm se budou naopak s radostí věnovat starší lidé, kteří jich odešli na odpočinek, ale práce na zahradě je těší a chtějí se jí věnovat.

Stavební práce a zahrady od Lukáše Zajíce

Všem zájemcům splní jejich přání firma Zahrady Zajíc z Královéhradecka. Byla založena před osmi lety a zprvu se zaměřovala především na realizaci zahrad a drobné stavební práce. Postupně se  firma rozrostla a dnes se zabývá jak realizací zahrad tak především stavebními pracemi.  Jedná se zejména o zámkové dlažby, opěrné zdi a zídky, bazény, fasády, rekonstrukce objektů a staveb. Mimo jiné se firma  dále zabývá výmalbou domů a bytů. O Hladký průběh zakázek se stará tým zkušených zedníků a zahradníků, který během sezony čítá 13-15 pracovníků. Firma je schopna pokrýt veškeré  stavební a zahradní práce k plné  spokojenosti zákazníka. Působnost je zejména královéhradecký, středočeský a pardubický kraj. Další informace o firmě můžete nalézt na stránkách www.zahrady-zajic.cz nebo www.vymalujtohned.cz.