Pohodlný domek na kolech

Absolutní svobodu nabízejí tiny house, skvělé domy na kolech, ve kterých můžete bydlet, pracovat nebo relaxovat v přírodě. Bez zdlouhavé administrativy se s nimi můžete přesunout prakticky kamkoliv. A v porovnání s cenami běžných nemovitostí vás takový tiny house vyjde také velmi dobře. Myslíte si, že v takovém domku nebudete mít dostatek pohodlí? Společnost Woodky z Doubravice, která tiny house vyrábí, vsadila na prémiové provedení z materiálů nejvyšší kvality. A za zmínku stojí také jejich energetická a ekologická udržitelnost.

Vyrábějí se tři základky typy Woodek, všechny jsou testovány na povětrnostní vlivy, nechybí v nich vytápění, lednice, plyn nebo elektrický vařič, koupelna se sprchovým koutem, chemickým nebo splachovacím WC a umyvadlem.

Model Short má rozměry 2,5 x 3,6 metru, v dolní části je stolek se židličkami, prostor na rozkládací gauč a také jednoduchá kuchyňka. V horní části je prostor pro spaní dvou osob. Konstrukce je vytvořena z hranolů, umístěných na svařovaném podvozku, a izolačního Pur panelu. Dřevěný obklad je ze sibiřského modřínu, vstupní dveře z hliníku a jedna stěna je prosklená, takže si uživatelé dokonale užijí výhled do okolí. Tento tiny house se vyrábí na přání klienta i s registrační značkou pro provoz na pozemních komunikacích.

Model Long City se hodí na zahradu, do města i na vesnici. Bydlení lze připojit na inženýrské sítě a užívat si dokonalého soukromí. Tento typ tiny house má plnohodnotnou koupelnu, v základní variantě je rovněž kuchyně.

Long Country se může stát dokonalým útočištěm pro čtyřčlennou rodinu a náhradou rekreačního obydlí. Woodka je energeticky soběstačná, může fungovat i bez přípojky.

Kdo by si chtěl prohlédnout, jak taková woodka funguje v praxi, má příležitost na Lipenské přehradě nebo nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou.