Pořiďte si luxusní koupelnu z italského mramoru

Chcete mít ve svém domě nebo bytě něco opravdu výjimečného? Uchvátila vás onyxová stěna ve vile Tugendhat? Možná vás stejně tak oslní onyxová deska, kterou můžete na zeď pověsit jako obraz. Ve své nabídce ji má západočeská firma MARMO s.r.o.

Certifikovaný materiál z Itálie

Na českém trhu působí toto kamenictví od roku 2006 a od počátku se zaměřilo na velkoobchod s přírodním materiálem. Žulu, mramor, travertin, pískovec, břidlici, onyx, vápenec, quarzit a porfír nakupuje přímo u majitelů lomů nebo u prvotních zpracovatelů kamene v Itálii. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu výrobků, a proto materiál nenakupuje v Číně, ale výhradně u evropských dodavatelů. Všechny materiály jsou certifikované, odpovídají normám Evropské unie a jsou v souladu s tuzemskými předpisy a atesty. Kromě kamene na zpracování firma MARMO prodává technické výrobky, nářadí a stroje pro kameníky, a také čistící a ošetřující přípravky na přírodní kámen.

Žula a mramor

Zákazníci si z přírodního kamene mohou objednat dlažby, obklady i deskovinu, která je určena pro další zpracování a výrobu exteriérových i interiérových prvků. Kámen najde uplatnění v kuchyni jako pracovní deska, součást schodiště, parapet, pomníkový díl nebo jakýkoliv jiný atypický výrobek podle individuálního zadání zákazníka.

Žulové kuchyňské desky z kamenictví MARMO s.r.o. se snadno udržují, nepoškrábou se, lze na ně bez obav odložit horké hrnce a kuchyni dodají výjimečný luxusní vzhled. V koupelnách se kromě žuly skvěle vyjímá také mramor, který se prodává v nepřeberném množství barev, odstínů a vzorů. Oba zmíněné materiály se dobře hodí na obložení krbů, k výrobě krbových portálů a říms. Naprosto jedinečně v interiéru vypadají mramorové a žulové podlahy a schodiště.

Z kamene si lze nechat vyrobit i nádherné dekorativní květináče do zimní zahrady nebo ke vstupu do domu, pevný stůl na terasu nebo třeba pult do recepce hotelu, lékárny nebo luxusního obchodu.