Zahradnické služby na jihu Čech

Zahrada není jen místem odpočinku a zdrojem vitamínů z vypěstované zeleniny a ovoce, ale také útočištěm pro mnoho živočichů. Dobře obhospodařovaná zahrada se svému majiteli za péči bohatě odmění v mnoha ohledech. Důležité je hlavně udržovat v dobré kondici půdu a vytvořit přirozené uzavřené koloběhy. Milovník zeleně s citem pro přírodu se snaží i o to, aby zahrada dokonale zapadla do okolní krajiny.

Odborná firma zajistí vše

Kdo si na péči o zahradu přizve odborníky, může se spolehnout na kompletní péči o trávníky, živé ploty, keře i ovocné stromy. Lze si sjednat i údržbu zahrady, sečení trávníku a zanedbaných porostů. Firma nabízí i další zahradnické služby, jako je založení nových trávníků, instalace závlahových systémů, rizikové kácení, výroba zahradnických domků, pergol a vyvýšených záhonů. Vyjde vstříc i novým majitelům starších domů se zanedbanou zahradou, kterým zařídí kompletní rekonstrukci. Odborně zaměřená firma má na zahradnické služby odpovídající techniku – minibagry na zemní práce, křovinořezy a motorové pily na řezy a tvarování stromů, a také hydroosevní soupravu na trávník.

Návrhy zahrad

Nejspolehlivější způsob, jak založit dokonalou zahradu, je nechat si zpracovat návrh, v němž se bude pamatovat i na kamenné a vodní prvky a další detaily.

Firma se zahraničním know-how

Firma Zahrady Krejčí z jihočeského Tábora má v oboru dlouholeté zkušenosti, její majitel Lukáš Krejčí v ní zúročil nejen svoje odborné znalosti získané studiem zahradnické školy v Mělníku, ale také zkušenosti předané od svého dědečka a otce, kteří se věnovali produkci bio-zeleniny a koření. Ve svém oboru se Lukáš Krejčí zdokonaloval v zahraničí, praxi získal při svém pobytu ve Skotsku. Za projekt revitalizace KD Vltava v Českých Budějovicích byla firma Zahrady Krejčí navržena na významné ocenění.