Dovolená na míru s odletem z Pardubic

Po dlouhé době nejistoty se znovu otvírá možnost ohřát se na sluníčku u moře, poznat trochu exotiky a strávit klidnou dovolenou v tradičních evropských letoviscích. S výběrem dovolené pomůže Cestovní agentura Jolana, denně aktualizuje nabídky těch nejzajímavějších zájezdů, spolupracuje pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi. Pokojný začátek dovolené zajistí klid a pohoda malého regionálního letiště v Pardubicích. Odlet z Pardubic na dovolenou nemusí být stresující. V Pardubicích nejsou davy cestujících, nepanuje tady zmatek mezinárodního letiště, ba naopak. Atmosféra je klidná a plná pohody, nikde se nebloudí, vše je na dosah, bezproblémové parkování je u terminálu v areálu letiště.

Z Pardubic se létá především do Bulharska, na Rhodos, na Krétu a do Turecka, ale i do jiných zemí.  Agentura Jolana připraví nabídku přesně na míru každému. Jiné požadavky bude mít rodina s malými dětmi, která upřednostní pobyty v hotelech s tobogány a animačními programy, kde je dobrý přístup k moři, jiné starší lidé, kteří si chtějí odpočinout a netouží po rušném místě v době školních prázdnin. Speciální nabídka míří na aktivní seniory, které už nic neomezuje a mohou se na dovolenou vypravit v průběhu celého kalendářního roku.

Hitem letošního léta bude s největší pravděpodobností Bulharsko. Důvodů je hned několik. Jde o zemi, která od nás není daleko, je zcela bezpečná, nabízí skvělé ubytovací kapacity, teplé moře, vynikající kuchyni, čerstvé ryby, dostatek ovoce a zeleniny za příjemné ceny. Chcete být v centru dění, jít na oběd nebo večeři do restaurace, večer na diskotéku, koupit dětem sladkosti, zmrzlinu, dopřát jim kolotoče, skákací hrady a další atrakce? Jeďte na Slunečné pobřeží, klidnějšího Primorska, Pomorie, Sozopolu, Kitenu nebo luxusního letoviska Sveti Vlas. Ubytování je v menších penzionech i velkých hotelech s plným zázemím.