Cestujte po světě levně a bezpečně

Evropská velkoměsta jako je Paříž, Řím nebo Barcelona, užijete si relax v termálních lázních v Maďarsku, stanete se námořníky a na lodi se vydáte poznávat Itálii, nebo si užijete odpočinek s all inclusive v pohodlném hotelu v Egyptě? Možností, kam se vypravit na dovolenou je opravdu nepřeberně. Taktéž je i cestovních kanceláří a agentur nabízejících tyto dovolené a vyklikat na internetu vždy na každé stránce termín, destinaci, stravu a podobně může být únavné. U cestovní agentury Cestuj po světě najdete internetový prodej zájezdů prověřených českých i zahraničních cestovních kanceláří. Na jedné stránce tedy přehledně najdete svou destinaci snů a CA Cestuj po světě vám nabídne všechny dostupné termíny různých kanceláří za různé ceny.

Na webovém portálu www.cestujposvete.cz máte možnost prohlížet a vybírat dovolenou z kompletní nabídky zájezdů od více než 300 všech známých cestovních kanceláří. Kromě toho zde najdete i dovolenou od německých cestovních kanceláří, jejichž nabídka mnohdy láká především možností cestovat výrazně levněji než s CK působících na českém trhu. U Cestuj po světě najdete jak dovolené u moře, romantické pobyty v luxusním hotelu, poznávací zájezdy po Evropě, dovolené pro rodiny s dětmi i pro seniory a mnoho dalšího.

Co vás jistě zaujme, je možnost výběru dovolené first minute – na první chvíli, kdy díky včasné rezervaci seženete dovolenou až o 20 % levněji a můžete si vybírat z opravdu široké nabídky. Pro ty, kteří jsou flexibilnější, mohou se ze dne na den rozhodnout jet na dovolenou a nezáleží jim tolik na výběru konkrétní destinace, je skvělou příležitostí, jak jet na dovolenou jen za zlomek původních nákladů last minute – na poslední chvíli. U CA Cestuj po světě máte jistotu, že je vaše rezervace v bezpečných rukou. Tato CA poskytuje také doplňkové služby jako cestovní pojištění, parkování na letišti, zajištění víz a vyřizování kompenzací v letecké dopravě. Klienti také jistě ocení, že mohou zdarma využít služeb cestovního poradce na www.epoptavkadovolene.cz. Na této stránce zadáte své požadavky o vaší dovolené snů a poradce vám na jejich základě na email pošle personalizovanou nabídku přímo vám na míru. Pokud vám nějaká padne do oka, stačí se ozvat a poradce vám tuto dovolenou kompletně zajistí, abyste si nemuseli dělat žádné starosti.