Rovologistik CZ poskytuje rychlou, spolehlivou dopravu, péči o váš náklad a mnohem víc

Každá firma ví, jak důležitý je spolehlivý přepravní partner, který včas a bez újmy dopraví její produkty k obchodním partnerům a zákazníkům. Naprostou špičkou v oboru logistiky s více než 25 lety zkušeností je česká společnost Rovologistik CZ Group. Firma se sídlem ve Středních Čechách nabízí širokou škálu dopravních služeb, od mezinárodní dopravy až po tuzemskou přepravu speciálních nákladů a spedici. Tým asi stovky zkušených zaměstnanců vám díky profesionálnímu a individuálnímu přístupu vždy poskytne spolehlivé dopravní řešení na míru. Rovologistik CZ se navíc pyšní certifikáty ISO 14001 a ISO 9001, neboť splnila požadavky na systém enviromentálního managementu a systém managementu kvality. Nadstandardní kvality služeb si cení i loajální zákazníci, včetně klíčového partnera Škoda Auto a.s., který společnosti udělil prestižní ocenění Nejlepší spedice roku 2020.

Specializací společnosti Rovologistik CZ je nákladní autodoprava na území celé České republiky i mezinárodní doprava po celé Evropě, a to jak v rámci dlouhodobé, tak jednorázové smluvní přepravy. Veškerá přeprava může probíhat v režimu JIT – just in time, což znamená, že je firma schopna přistavit vozidlo na smluvené místo dle přesně určeného času. Řidiči zajišťují po celé republice také expresní přepravu do 24 hodin. Na zkušenou logistickou společnost se můžete obrátit i s nadměrnými náklady, moderní vozový park v Dobrovicích je totiž vybaven několika výkonnými standardními kamiony i velkokapacitními kamiony, jumbo soupravami a gigalinery. Pracovníci jsou vám navíc k dispozici i k asistenci při nakládce. Rovologistik za vás dokáže zajistit také svoz a výměnu prázdných euro palet.

Kamiony jsou vybaveny GPS sledováním, díky kterému dokážou dispečeři efektivně sledovat pozici nákladu a poskytovat zákazníkům aktuální přesné informace o nákladu. Společnost sídlí ve vlastním objektu s administrativním a technickým zázemím, zákaznická podpora formou zkušených a vstřícných dispečerů je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Firma si vysoce cení svých zaměstnanců, kteří jsou pravidelně školeni jak v rámci zákonné legislativy, tak v oblasti nadstavbových dovedností, například ekonomiky jízdy. Společnost Rovologistik CZ se snaží postupně přecházet na efektivnější a šetrnější paliva ve vozovém parku, zejména na LNG. LNG je zkapalněný zemní plyn, který je ekonomičtější, a především ekologičtější alternativou nafty, a je tak perfektním řešením pro těžkou nákladní dopravu. V současné době se ve firemní dopravní flotile nachází už 21 LNG aut od značek Iveco, Scania a Volvo.