Klíč k celodenní pohodě ve zdravé snídani

Odborníci na výživu říkají, že ten, kdo nesnídá, má obvykle špatnou skladbu jídelníčku a přijímá více sacharidů a tuků, než je žádoucí. Při snídani bychom totiž do těla měli dostat důležité mikroživiny, vitamíny a minerály, a když první jídlo dne vynecháme, nemusíme na denní doporučenou dávku vůbec dosáhnout. Mnozí teď namítnou, že dojíždějí a vstávají tak brzy, že na jídlo nemají ani pomyšlení. Řešení je jednoduché. Ochutnejte zdravé snídaně od firmy Zalij.to. Jsou jednoduché na přípravu, plné živin, prodávají se ve všech chutích – ovesné, bezlepkové, proteinové i bezořechové, v balení po 50, 500 i 1000 gramech.

A proč je jíst?

– Jsou z čistě přírodních surovin.

– Neobsahují žádný přidaný cukr.

– Neobsahují ochucovadla.

– Nejsou v nich žádná zahušťovadla.

Mohou je konzumovat lidé s výživovým omezením i děti. Ty si oblíbily nejvíce kaši Čoko-koko, která je díky vysokému podílu čokolády náhradou nezdravých čokoládových tyčinek. Přísun velkého množství energie v ní zajišťují oříšky a semínka, skvělou chuť dodává sušený kokosový nektar. V nabídce je i lískooříšková s čokoládou, rýžová tropická, ovesná perníčková, ovesná jablko – skořice, jablko – hruška, banán v čokoládě a slaný arašíd. Ke kaši si můžete koupit luxusní kávu nebo proteinový nápoj. Potěší chia puding, který se hodí jak na snídani, tak na svačinu nebo k lívancům a palačinkám. Prodává se v příchutích lesní ovoce, matcha, banán a mango. Firma Zalij.to nabízí jako doplněk zdravých snídaní i prvotní suroviny jako kokosové chipsy, bezlepkové ovesné vločky, lyofilizované jahody, banán, lesní plody, mango a ananas. S nimi si každý může udělat přesnídávku nebo svačinu přesně podle své chuti.

Výrobky se dají koupit ve vybraných prodejnách nebo prostřednictvím e-shopu. V čase adventu jsou nachystané vánoční degustační sady, které jsou ideálním dárkem pro odhalování nových chuťových dobrodružství. Udělají radost lidem se zájmem o zdravé snídaně a stravování nebo nasměrují ty, kteří cestu ke zdravé výživě stále hledají.