Lahodné zákusky z rodinné Cukrárny Za rohem lahodí oku i chuťovým pohárkům

Rodinná Cukrárna Za rohem oslazuje život zákazníkům v Mnichově Hradišti už od roku 2010. V klimatizované cukrárně, která se nachází v klidné části malebného městečka, si můžete pochutnat na čerstvé kávě, široké nabídce domácích dezertů či poctivé zmrzlině. Na lahodném sortimentu si můžete pochutnat v útulných prostorách cukrárny, ať už vevnitř nebo na venkovní terase. Rodinný podnik myslí i na nejmenší mlsouny, a součástí cukrárny je i vybavený dětský koutek.

Cukrárna Za rohem je ideálním místem na setkávání, ať už chcete na kávu a zákusek vzít babičku, kamarádku nebo vyrazit na romantickou schůzku. Z čerstvě mleté kávy vám vstřícný personál připraví klasické Espresso, Cappuccino nebo Latte Macciato, a to včetně různých příchutí. Na své si přijdou i příznivci turecké kávy, vídeňské kávy se šlehačkou nebo ryze české speciality – alžírské kávy se šlehačkou a vaječným likérem. Všechny druhy kávy lze připravit i ve variantě bez kofeinu. Pokud nejste milovníkem kávových zrnek, vyberete si z pestré nabídky čajů nebo mléčných ovocných koktejlů.

Cukrárna denně připravuje čerstvé dezerty, v nabídce má víc než 70 druhů zákusků, z nichž každý den najdete za vitrínou jiný výběr přizpůsobený aktuální sezóně. Pochutnat si můžete na mini, standardních i maxi zákuscích, na šlehačkových, čokoládových i ovocných dezertech, na tradičních i neobvyklých kouscích. Cukrárna Za rohem připravuje také francouzskou tradiční pochutinu z mandlové mouky – makronky. V nabídce najdete i svatební koláčky s makovou, povidlovou, ořechovou, jablečnou či tvarohovou náplní a palačinky o průměru 33 cm plněné podle vašich přání. Samozřejmostí je italská zmrzlina a zdobené poháry.

Cukrárna Za rohem je proslulá mimo jiné pro svoje nádherné dorty, které je občas až škoda sníst. Objednat si můžete svatební i narozeninové dorty patrové, nepotahované i atypických tvarů. Zkušené cukrářky si vyhrají s každým detailem, a vytvoří dětské dorty snů, například s oblíbenými postavičkami z Ledového království, Spidermana nebo Mickey Mouse. V portfoliu cukrárny najdete tematické dopravní nebo sportovní dorty nebo slaďoučké dorty se zvířátky či dokonce ve tvaru zvířátka. Svatební i firemní dorty jsou vždy vkusné, přizpůsobené přáním zákazníka a zdobené barevným fondánem, krémem či čerstvým ovocem. V období Vánoc si můžete objednat profesionálně připravené cukroví nebo si pochutnat alespoň na kouscích z ochutnávkového balení, a to včetně cukroví s umělými sladidly.