Sladké dobroty z Cukrárny Vopěnková

Sladkosti milují děti i dospělí a v Cukrárně Vopěnková to moc dobře vědí. Pro ty nejmladší tu mají nachystané zákusky, pro malé i velké oslavence pečou narozeninové dorty. Novomanželé si tu mohou objednat svatební koláčky a na třídní sraz se zas skvěle hodí nejrůznější obložené mísy z této cukrárny. Vybere si každý.

Cukrárna Vopěnková splní každé vaše přání. Přejete si Barbie dort pro dceru nebo dort s Tlapkovou patrolou pro syna? Žádný problém. V Cukrárně Vopěnková vám upečou nejen klasické kulaté dorty, ale například i dort ve tvaru letadla, auta nebo autobusu. Sportovní fanoušci ocení dort jako ledovou plochu s brankami a hokejistou, milovníci hudby mohou mít svou kytaru. Pro plnoleté oslavence tu pak pečou dorty, které vám způsobí ruměnec ve tváři. Dáváte přednost dortům s ovocem? Ani to není problém.

Další sladké dobroty

V cukrárně je k dostání velké množství zákusků. Seženete tu laskonky, věnečky, indiánky, punčové řezy a další zákusky. Objednat si tu můžete i cukroví (linecké cukroví, vanilkové rohlíčky perníčky…) nebo svatební koláčky pro svůj velký den. Vše vám zde s láskou připraví.

Slané obložené mísy

Na rodinnou oslavu, svatbu či jinou párty vám Cukrárna Vopěnková zajistí slané občerstvení. Připraví vám tu obloženou místu nebo rovnou celý slaný dort. Objednat si můžete samozřejmě i jednohubky, na kterých si zaručeně pochutnáte.

O cukrárně

Cukrárna Vopěnková funguje od roku 1993. Pokud máte nějaké speciální přání, chcete se na něco zeptat nebo si třeba chcete objednat dort, zavolejte na telefonní číslo 725 746 560 nebo cukrárnu kontaktujte emailem (cukrarna.vopenkova@seznam.cz). Případně se můžete v cukrárně zastavit osobně. Najdete ji v Nádražní ulici číslo 27 ve Světlé nad Sázavou.