Autoservis Oščádal – prvotřídní péče o vaše vozidlo

Pokud hledáte spolehlivý autoservis, který se postará o vaše vozidlo s pečlivostí a odborností, tak pro vás máme dobrou zprávu. Autoservis Oščádal je tady, aby vám poskytl kompletní péči o vaše auto, a to vždy za rozumné ceny. Se dvěma pobočkami v Olomouci, na Tyršově 4 v Hodolanech a na adrese Domovina 1 v centru města u Šantovky, jsou připraveni stát se vaším partnerem pro všechny vaše potřeby opravy automobilu.

Navíc skvělé je i to, že v Autoservisu Oščádal se specializují na opravy a servis vozidel úplně všech značek. Bez ohledu na to, jestli zrovna potřebujete pravidelnou údržbu, opravu karoserie, diagnostiku motoru nebo jiné autoservisní služby, tak jejich profesionální týmy techniků se vždy postarají o vaše vozidlo s maximální precizností a pečlivostí. Jsou si zde totiž moc dobře vědomi toho, že spolehlivé a bezpečné auto je naprostým základem, a proto se vždy snaží poskytovat služby těch nejvyšších standardů a kvalit.

 

Rozumí pneumatikám i pozáručnímu servisu

Kromě klasických služeb autoservisu se zaměřují také na pneuservis. Moc dobře totiž ví, že pouze správně namontované a vyvážené pneumatiky umožňují skutečně bezpečnou a pohodlnou jízdu. V Autoservisu Oščádal jsou proto vybaveni moderními zařízeními a profesionálním týmem, jež zajistí správnou montáž a vyvážení pneumatik u jakéhokoliv vozu. Navíc provádějí i opravy pneumatik, aby dokázali prodloužit jejich životnost a zaručili autu optimální trakci.

Jakožto profesionální a důvěryhodný autoservis jsou také vždy připraveni vyhovět přáním zákazníků, kteří touží po pozáručních opravách. I po uplynutí záruční doby vašeho auta vám tedy rádi poskytnou odborné služby pro udržení vozidla v co možná nejlepším technickém stavu. V Autoservisu Oščádal si v neposlední řadě zakládají i na bezchybném servisu brzdového systému, jenž je naprosto klíčovým pro bezpečnost celého automobilu.